WIN: 3 x BIG ASS Beautypakketten t.w.v. €300 per stuk

Over een ruime week is het alweer Kerst en het leek me daarom de perfecte gelegenheid om 3 BIG ASS beautypakketten te verloten onder mijn lieve lezeressen. Merken en bedrijven sturen mij ontzettend veel toe, meer dan ik kan reviewen of gebruiken. Eens in de zoveel tijd geef ik mijn beautyproducten daarom weg aan een goed doel, maar het leek me ook wel eens leuk om jullie te bedanken voor de jarenlange support. Elke dag weer komen jullie een kijkje nemen op Beautylab en om die reden kan ik blijven doen wat ik het liefste doe: bloggen.

mega big ass beautypakkettenHieronder heb ik overzichtfoto’s gemaakt van de 3 pakketten zodat jullie een goede indruk krijgen van de inhoud. Elk pakket heeft in elk geval een Remington stylingsproduct en daarnaast veel bath & bodyproducten, skincare, make-up en enkele lifestyle goodies zoals thee, health drinks en een waterfles. Het pakket bevat een mix van budget, drugstore en high end merken. Het laatste pakket bevat een lekkere badjas in maat M. Alle pakketten hebben zo om en nabij dezelfde waarde, die ligt tussen de €300 en €400 per pakket.

Bestudeer de foto’s maar goed en kies jouw favoriet van de 3!

Big Ass Pakket 1

mega beautypakketten winactie_01 mega beautypakketten winactie_02mega beautypakketten winactie_03 mega beautypakketten winactie_04

Big Ass Pakket 2

mega beautypakketten winactie_05 mega beautypakketten winactie_07 mega beautypakketten winactie_08 mega beautypakketten winactie_06

Big Ass Pakket 3

mega beautypakketten winactie_09 mega beautypakketten winactie_12 mega beautypakketten winactie_11 mega beautypakketten winactie_10Zo, dat wordt lastig kiezen denk ik!

Omdat ik de pakketten op tijd wil verzenden zodat ze linea recta onder jullie kerstboom geschoven kunnen worden, loopt deze winactie af op zaterdag 20 december 2014. Op maandag 22 december worden de pakketten verstuurd, mits ik alle adressen binnen heb, dus houd je mailbox goed in de gaten dit weekend!

Dan rest mij niets meer dan jullie nogmaals te bedanken voor alle support door de jaren heen en het feit dat jullie geregeld een kijkje komen nemen op mijn blog. Ik hoop dat ik met deze winactie 3 trouwe bezoekers blij kan maken met een geweldig groot verwenpakket dat je uitpakt met ‘ooooeehs’ en ‘aaaahhhs’ en waarvan je nog maanden kunt genieten!

Wat moet je doen om kans te maken op jouw favoriete Big Ass Beautypakket?
1. volg mijn @serenaverbon account op Instagram
2. laat hieronder een comment achter met daarin jouw favoriete pakket (1, 2 of 3)
3. laat me ook weten wat jouw favoriete artikel OOIT is geweest op Beautylab, en waarom.

Good luck!

Until next time,
Serena Verbon

Volg:

3.767 Reacties

  1. 17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    oh my LORD! Big ass pakketten zojn het zeker, te gek dat je daar straks lezers blij mee gaat maken!
    Ik kies voor pakket 3. Geniet het allermeeste van je stash of shop videos. Lekker ongegeneerd meekijken wat iemand shopt. Echt een momentje voor mezelf. Mijn vriend begint weer te piepen als hij jouw stem hoort: “ohnee, niet weer Serena die laat zien wat ze gekocht heeft…”

  2. Denise
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Ik zou heel graag pakket 2 willen winnen, wauw wat een toffe spullen.
    Mijn favoriete artikelen zijn de diy beauty producten en dan voornamelijk lush ‘dupes’ om het zo maar te zeggen. Vooral de dupe van scrub zeepjes. Dat is dan ook gelijk mijn favo artikel. Daarnaast vind ik de reeks met artikelen die je had van /over andere girls heel tof, dus een artikel van een vrouw zonder haar, een lesbische vrouw en volgens mij ook een meisje met anorexia. (die mogen van mij ook weer terug komen, vond ik echt een verdieping =))

    xxx

  3. Femke van der Laan
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Alle pakketten zijn erg gaaf, maar als ik moet kiezen zou ik toch voor pakket 2 gaan! Mijn favoriete artikel is het artikel waarin je de adventskalender voor je moeder maakt, een onwijs lieve en leuke DIY!

  4. Mona
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Hoii,
    Ik heb helaas geen instagram maar ik zal het toch proberen, ik ga voor pakket 2!!
    Mijn favoriete artikelen zijn de Q&A artikelen e sharing on saturdays !!

  5. maxine taburiaux
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    OOH pakket 3 pakket 3!!!
    Ik volg je al heel erg lang dus het is zeer moeilijk om een favoriet artikel te kiezen. Zelf ben ik deze zomer naar NYC gegaan dus die artikels hebben me zeer veel verder geholpen! Zo heb ik echt pareltjes van winkels gevonden door jou en daardoor ben ik ook bijna met een extra koffer naar huis gegaan ;). Verder lig ik altijd plat van het lachen bij de sexy screenshots!
    Fijne feestdagen!

  6. claudia
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Oeeh! Ze zien er allemaal heel mooi uit. Maar ik zou voor het eerste pakket gaan. Puur en alleen vanwege het beertje, omdat ik wil weten wat het is. 😉 en ik een berenfan ben.
    Je kiest regelmatig voor out-of-the-box producten en daar maak je iets fantastisch van en het staat je allemaal even goed. Dus zoals je artikel van deze week met de zwarte lipstick van essence!

  7. Bo
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Lieve Serena!
    Wauw, eerlijk gezegd vind ik de pakketten allemaal even mooi. Ik zou van geluk spreken als ik er eentje zou winnen. Als ik dan toch moet kiezen, ga ik voor 2.

    Favoriete artikel..
    Ik kijk altijd uit naar jouw outfit artikelen. Simpel, omdat ik je stijl geweldig vind!

    xxx

  8. 17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Wat een leuke winactie, ik ga voor pakket 1. Wat ik één van de leukste posts ooit vond was die Post met Tara en Larissa, toen jullie dat filmpje ‘hashtag’ hadden gemaakt! Ik lag echt in een deuk toen jij en Tara zeiden: ‘hastags is echt voor losers’. Geweldig!

    Ik doe graag mee! Niet geschoten is altijd mis toch?!

    Heel veel liefs

  9. Viviana
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Hi!

    Wat zíék veel, onvoorstelbaar. Ik vind zelf pakket 3 het tofst, zover ik de verpakkingen kan lezen.
    Het leukst artikel ooit, en ik heb er veeeel gelezen, was natuurlijk ‘Je weet dat je een beautylabber bent als..’ Dat was zo herkenbaar en ik voelde me heel gewaardeerd na het lezen ervan.
    (@vivianasuichies)

  10. Linda
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Wat een geweldige actie en wat lief dat je dit doet.
    Ik volg je al lange tijd op instagram en mijn voorkeur gaat uit naar pakket 1. Het valt niet mee om een favoriet artikel te kiezen, ik vind zoveel leuk. Je persoonlijke artikelen, video’s vind ik erg leuk en heel bijzonder, je sharing saterdays vind ik echt geweldig en het artikel over de perfect gekrulde wimpers vind ik echt super, sinds die tijd doe ik het ook zo, ook je diy’s vind ik geweldig en zo kan ik nog wel even door gaan, je site is gewoon super 🙂

  11. Savine
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Wauww, wat een supertoffe winactie zo net voor Kerst! 😀
    Ik vind persoonlijk pakket 3 het leukst! (Al zijn ze allemaal echt amaaazing)
    Mijn favo artikel EVER is het artikel waarin je de video laat zien van je schoenenstash. Woww girl, you gotta love that!! (En dan heb ik het over je allereerste shoestash video, maar ik vind ze allemaal top) Al je schoenen vind ik zo ontzettend gaaf, van je hakken met studs en glitters en steentjes, tot je stoere boots en lekker warme uggs. Echt, ik benijd je stijl en gevoel voor mode hierin. Ik heb m zo vaak terug gekeken, en ik vind het ook super leuk om te zien dat je af en toe een update doet! 🙂
    Liefs en alvast heeeele fijne dagen! X Savine

  12. Jacky Rooijakkers
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Mijn favoriete pakket is nummer 3!
    Het leukste, beste artikel vind ik: ‘My 15 essentials’. Dit omdat ik ook fan ben van veel van deze producten in het artikel. Bijvoorbeeld zo’n heerlijke puffspons, cozy socks (Primark) en verse bloemen (elke maandag).

    Twee producten die in het artikel aan bod kwamen kon ik nog niet, maar heb ik direct aan mijn verlanglijstje voor Sinterklaas toegevoegd… Namelijk Bobbi Brown Shimmer Bricks en de SlingGrip voor op de telefoon. Inmiddels heb ik beide dankbaar in gebruik!

    Lang leve Beautylab!!!

  13. 17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Wat een topactie! Alle pakketten zijn super maar ik ga voor pakket 3. Ik kan wel een oppepper gebruiken, dus ik zou het super vinden om te winnen. Natuurlijk volg ik je ook op Instagram (@myrretje74).
    Mijn favoriete artikel ooit vind ik wel lastig. Ik lees vooral graag de make-up reviews en de budget tips, maar de artikelen die me het langst bijbleven waren die over de wensdag van Veerle en over de vader van Angel.

  14. Miriam
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    wat een supergave winactie! Echt tof dat je dit onder je volgers verloot. Ik zou heel graag pakket 3 willen winnen. En je leukste artikel ooit? Je schoenenstash!! Maar je vlogs vind ik ook altijd heel erg leuk.

  15. Lisa
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    OMG! Superr leuke winactie!!!! Alle pakketten zijn echt SUPER! Maar ik ga dan toch voor pakket 3!:) En je leukste artikel vind ik diegene van een paar jaar geleden waar je gado gado (weet niet orecies haoe je het schrijft) maakt, echt SUPER lekker! M’n moeder heeft ‘m al een paar duizend keer gemaakt!:)
    Xxxx lisa!

  16. Marije
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Wauw wat een leuke pakketten! Maar mijn voorkeur gaat toch echt uit naar pakket 3 want zie er sushi rijst tussen liggen! I love Sushi! Haha! Het leukste artikel heb ik niet, maar ik vind het het leukst als er DIY en Kook artikelen online komen! Ga zo door! Love it!

  17. Kyra
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Hoihoi,
    ik wil heel graag mee doen aan deze winactie! Er zitten super leuke spullen in alle 3 de pakketten maar toch wil ik meedoen voor pakket 3! Ik ben al een tijd lang geabonneerd op je Instagram account dus dat is al opgelost!
    Ik kijk altijd met heel veel plezier naar al je video’s!! Maar mijn favoriete video is toch de DIY van de adventskalender. Deze heb ik ook voor mijn zus gemaakt en ze was er heel blij mee!
    De DIY met de Rainbow bodyscrub vond ik ook super leuk!!
    Je ziet dat ik dol ben op DIY video’s! Ik vind het zo knap hoe je die bedenkt!!!
    Ook vind ik shoplogs heel leuk omdat ik ivm school niet altijd de tijd heb om de hele winkelstraat grondig door te zoeken naar leuke dingen! Ik kijk naar een van jou shoplogs en ik weet wat ik moet kopen

  18. Denise
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Wow, wat een gave actie!
    Mijn voorkeur gaat uit naar pakket 3… Mijn badjas is net stuk en deze is precies in mijn maat!
    Ik vind het artikel ”Instalab mei 2014 week 1 + Charleston dansje!” erg leuk, jullie zijn daar zo mooi verkleed 🙂

  19. Anouk
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Wauw, jeetje! Wat een pakketten. Echt super dat je deze aan je volgers wilt verloten.
    En haha, die naam: BIG ASS Pakket!

    Ik kan inderdaad moeilijk kiezen tussen alle pakketten, ik denk dat ik graag pakket 3 zou willen winnen omdat daar best veel MAC producten inzitten, en ik die eigenlijk nog helemaal niet in mijn stash heb! (Schaam) Verder vind ik de krultang natuurlijk ook super.

    Ik vind veel artikelen leuk, zoals de wekelijkse Instalab (heel fijn als je je even verveelt op je werk..) maar ik vond denk ik het artikel in samenwerking met de Bijenkorf het leukst! Omdat het leuk was om te kijken hoe het achter de schermen er aan toe ging en natuurlijk het eindresultaat.

    Ik volg je ook al een tijdje op Instagram, mijn gebruikersnaam is Anouk__92.

  20. Melanie
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    WOOOOW! Ik kan helemaal niet kiezen eigenlijk!! Haha, maar ik kies voor pakket 2.

    En kiezen uit je leukste artikels vind ik ook erg moeilijk want kijk en lees bijna alles graag! Maar ik heb ooit dubbel gelegen om het artikel met het filmpje van samatha uit Utrecht! Soms zoek ik die nog op om erom te lachen met vriendinnen haha! Maar zoals ik al zei lees ik alles graag!

    Veel succes iedereen en super leuk dat je dit doet voor kerst serena!! Groetjes Melanie

  21. Karen
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Wauw wat een onwijs leuke winactie!!! Mijn voorkeur gaat uit naar 1 of 3…. Het leukste artikel op je site vind ik vaak de vlogs en de outfitfotos omdat dit vaak hele mooie foto’s zijn met leuke kledinginspiratie! Vind eigenlijk je hele site top. 🙂

  22. Nicole
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Wat een leuke win-actie, ik doe graag mee voor het bovenste pakket (1)!

    Mijn favoriete artikelen van jou zijn Sharing on Saturday, DIY’s (bijv. DIY stenen bloemenvaas), persoonlijk gerelateerde artikelen maar bovenal ‘Fietsen door Riga’, door je mooie foto’s en verhaal staat Riga nu op mijn ‘te bezoeken’ lijst.

    Fijne kerstdagen gewenst!

  23. Remke
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Mijn favoriete artikel was de laatste schoenenstashvideo. Echt superleuk om naar te kijken omdat je ook ziet dat je het superleuk vindt op de video te maken. ik heb hem al vele malen opnieuw gekeken, echt I LOVE IT <3 Mijn lievelingspakket is pakket nummer 3 er zitten zoveel mooie producten in maar vooral ben ik superbenieuwd naar het sleek face form pallete, en die 3 in1 celebrity van Carmen is ook altijd welkom 🙂 het zou een leuk extraatje zijn omdat het straks examens zijn en dat is er toch een lichtpuntje 🙂

  24. Nienke
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Wat een ontzettend gave winactie, Serena! Ik doe graag mee voor pakket nr. 2! Mijn favoriete onderdeel op Beautylab is eigenlijk de ask Serena. Vooral bij die waar je een zeehonden imitatie doet ging ik helemaal stuk! Ook vind ik de foto’s die je maakt altijd erg mooi om naar te kijken.

  25. 17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Oeh ik heb vanochtend de krulborstel van mijn moeder kapot laten vallen! Dus ik zou voor haar graag pakket twee willen winnen!

    Mijn favoriete artikel van Beautylab? Holy moly, Serena dat kan je toch niet van ons vragen?! Ik denk dat dat het artikel van een paar jaar geleden is waarin je een badzout maakte in hele schattige wekpotjes. In diezelfde tijd plaatste je een aantal leuke DIY’s die je kado kon geven, zoals de teacup candles, als ik het me goed herinner! Die heb ik daarna een paar keer gemaakt als kado!

    Ik volg je natuurlijk allang op Instagram 🙂
    Alvast hele fijne feestdagen!!

  26. Jamie
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Hey Serena,

    Wat een mooie gedachte.
    Je mooiste artikel is een hele moeilijke. Stiekem zijn alle artikels super. Vooral je foto’s en de persoonlijke touch zijn geweldig! Ik vind het heerlijk om te kijken en te luisteren naar de verhalen van Coco en Clarence. Ook dieren verdienen het om te shinen helaas missen ze de vingers om het te typen haha! Een van de beste artikels was Een stapje terug om vooruit te komen. Misschien klinkt het wat vreemd maar hierin laat je zo zien dat ook een meisje die voor ons gelijk staat aan een famous person ook gewoon zijn struggles heeft in het dagelijks leven. Wat je doet is voor de meeste meiden een ver van m’n bed show. Je hele leven wentelen in beauty en lifestyle en alle extra’s die erbij komen kijken. Wat je in dit artikel laat zien is dat je het wel geweldig vind van je doet en het met liefde doet maar dat het ook zoveel kost! Ik vind het geweldig dat je er ook gewoon voor uit durft te komen vooral via het internet waarin iedereen zijn eigen mening typt voordat ze erover na hebben gedacht of het iemand kan kwetsen of niet. En vooral de titel vind ik prachtig. Super herkenbaar. Een stapje terug om vooruit te komen! Ik blijf genieten van de revieuws, de instalabs, sharing on Saturday maar vooral belhamels Coco en Clarence. However ga zo door Serena!
    Alle pakketten zijn prachtig maar vooral 3.

    Liefs Jamie

  27. Tanita
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Wat een gave Winactie. Alle drie de pakketten zijn zo mooi en gaaf. De keuze is dan ook super lastig. Met zo’n pakket kan ik verschillende mensen blij maken. Het Leukste artikel is de schoenenstash, ben zelf ook gek op schoenen

  28. Roos
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Super lief dat je dit doet! De pakketten zijn alle drie super.
    Persoonlijk vind ik pakket 2 het leukst.
    Verder vind ik de leukste artikelen de originele DIY’s of de lekkere recepten. Of de beautyartikelen met de scheikundige achtergrond, vond ik altijd heel interessant.
    Het artikel waar ik het meest aan gehad heb was het artikel over het kokosmasker voor in je haar. Sindsdien heb ik nu heerlijk zachte mooie haren!

  29. Tanita
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Wat een gave Winactie. Alle drie de boxen zijn zo mooi en gaaf. De keuze is dan ook super lastig. Met zo’n box kan ik verschillende mensen blij maken. Het Leukste artikel is de schoenenstash, ben zelf ook gek op schoenen

  30. Carmen
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Gave actie!
    Ik vind pakket 1 het leukste.
    Mijn favoriete artikel ooit op Beautylab is je artikel over de Philosophy Microdelivery Peel. Superfijn spul (heb het na jouw review zelf gekocht, voor mijn niet-zo-goede huid). Misschien is dit een heel specifiek artikel, maar ik heb heel veel waardering voor de manier waarop je dat soort (huid)producten uiteenzet en ons er eerlijk over voorlicht. Dit onderscheidt jou van andere bloggers, naar mijn mening. 🙂

  31. 17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Wat een geweldige pakketten zeg! Wauwie. Wat een moeilijke keuze, ik denk dat ik voor nummer 2 zou gaan, al zijn de andere twee ook echt geweldig. Mijn favoriete artikel ever was eigenlijk een filmpje waarin je met Angel namen van merken verkeerd en goed uitspraken. Echt hilarisch, wat heb ik die video vaak gekeken zeg haha.

  32. Floor
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Wauw wat gaaf dat je dit doet! Ik ga voor pakket 2!
    Mijn favoriete artikels zijn sowieso je DIY’s. Ik vind ze heel origineel en inspirerend. Daarnaast zijn ze lekker betaalbaar en niet te ingewikkeld 🙂

  33. Youri
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Serenaaa, heel leuk dat de dit doet rond deze tijd van het jaar! De leukste video/artikel weet ik niet omdat het echt super moeilijk is om te kiezen! Uhm ik denk de ask Serena’s, favorieten en de artikelen die je altijd maakt over parfum en de foto’s die daar bij zitten wauw. Ik doe voor mijn zus mee en het zou heel erg leuk zijn als ik haar hiermee kan verrassen. Mij lijken me de paketten 2 en 3 het leukste! Geen voorkeur welke. X

  34. Marieke
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Awesome idee! En dan doe ik zeker mee.
    Het zal toch niet zo zijn, mijn hele comment in sinterklaasrijm
    Een favoriet artikel heb ik niet, het is de consistente kwaliteit waar ik van geniet.
    Elke dag ben ik hier tevree, dus doe mij maar pakket twee.

  35. Sana
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Hallo Serena ik volg je al een hele poos en dit vind ik echt heel leuk dat je weer wat leuks doet voor je volgers.Ik volg je natuurlijk al op instagram hahah.ik kies voor Big ass Pakket 3. Mijn favoriete artikel is toch de presentatie tips deze hebben mij enorm geholpen
    Groetjes

  36. Sharon
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Lieve Serena

    Beautylab behoort tot de 3 beautyblogs die ik dagelijks check (meerdere keren, het is een verslaving/reflex/ NEED TO CHECK MY DAILY DOSIS OF BEAUTY) een favoriete artikel heb ik niet, daar mijn geheugen echt dezelfde eigenschappen heeft als een goudvis. Iedere blog heeft zo zijn eigenschappen en kwaliteiten waardoor een lezer terugkomt. De dingen die ik bij beautylab appriceer zijn vooral je zachte stem, je eerlijkheid, relaxte sfeer. Daarnaast vind ik het KICK-ASS dat je zoveel mooie en kleurrijke items in je garderobe hebt hangen .. Maar dan ook weer échte klassiekers ( I Adore those classy louboutins!) Daarnaast identificeer ik mezelf ook echt met je, ik ben een crazy cat lady..ook al heb ik op kot geen huisdieren. Coco en Clarence zijn mijn dagelijkse portie cuteness. Ik doe graag mee met de winactie. Samen met mijn moeder heb ik gekozen voor pakket 3 maar met pakket 1 of 2 zou ik ook al flauwvallen. (Mijn moeder niet, ze is meer down to earth haha) ( ohja op instagram heet ik: whateverhappenstome voor het geval dat je het wilt nakijken.. Ik volg je al eeuwen hoor)

    Stay flawless
    Sharon

  37. Oonah duchateau
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Oh wat ongelofelijk leuk!!! Het liefst van al zou ik pakket 2 willen hebben, maar het maakt eigelijk niet veel uit.
    Je leukste artikel (eigelijk was het een filmpje) was dat van toen je naar Keulen ging met Angel. Jullie twee samen zijn zo ontzettend grappig! Ik heb dat filmpje wel 4 keer gezien omdat ik er zo om moest lachen (laat mij eraan denken dat ik het nu ook nog eens moet kijken ;)). Het pakket zou heel erg mooi en veel te groot staan onder de mini kerstboom in mijn kamer. Hij is zo schattig!

    Xx oonah

  38. Nikki
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Wauw! Leuke winactie! Big-ass pakket 1 is toch wel echt mijn favoriet. Ik doe graag mee aan deze winactie. De black opium halloween look vond ik echt één van je leukste artikelen! Die look heeft mij erg geinspireerd en daarom vond ik hem zo gaaf!

  39. Lot
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Waaaauwie
    Wat een leuke pakketten!!!!

    • Lot
      17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

      Ps mijn favo artikelen zijn altijd de sharing on saturday filmpjes,
      Als ik tijd heb pak ik dan altijd lekker een kio thee en lees ik hem met veel plezier door

      • Lot
        17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

        En mijn favo pakket is nummertje 2

  40. Angelien
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Wat ben je toch een lieverd! Mijn meest favoriete artikel is die van die billen-onderbroek van de Primark, hilarisch.. Mijn voorkeur gaat uit naar pakket nummer 2. Ik mis de artikelen van Angel, maar dat zal alles te maken hebben met de gezondheidstoestand van haar vader; daarmee wil ik haar veel sterkte wensen.. Fijne kerstdagen, voor iedereen..

  41. 17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Pfffffffff wat moeilijk kiezen! Ik zou denk ik toch kiezen voor pakket 1, al maakt het me niet erg veel uit. Een artikel wat me echt lang is bijgebleven en waar ik elke dag eigenlijk nog gebruik van maak, is het artikel over welke beautyingredienten je beter niet kunt gebruiken. Sinds dat artikel lees ik voordat ik iets koop vaak de ingredientenlijst door, puur om te scannen of het product haar beloftes wel nakomt. Ik kijk bewuster naar producten, ingredienten en de werking ervan. Ik weet dan ook zeker dat dit heeft bijgedragen aan de verbetering van mijn haar- en huid! Dat je artikelen leerzaam zijn blijkt hieruit wederom 🙂 Oja, en het artikel van de Beppy tampon is me ook lang bijgebleven, haha. Dat liet toch maar even zien dat een goede blogger alles doet voor een goede review. Ik reageer bijna nooit maar lees je artikelen met veel plezier en ik leer er bovendien veel van, dankjewel! Keep up the good work! Liefs, Suzanne

  42. noa
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    mijn favoriete pakket is pakket 3en mijn favoriete artikels is de all black errrthang outfit ik vond die heeeel leuk

  43. AnneeeXX
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Superleuk Serena!

    Mijn voorkeur gaat naar pakket twee!

    Mijn favo product? Moeilijk! Ik gebruik bijvoorbeeld zelf met heel veel plezier dat ding voor aan je telefoon en je hebt mij ook aangestoken met de Ski Highs.

  44. Vega Nguyen
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Lieve Serena,

    Onwijze leuke actie dit! Je bent een van me favoriete beautybloggers en altijd een plezier om je blogs te lezen.

    Dankzij jou heb ik een (kleine..) aanslag gemaakt op me portemonnee afgelopen weken.. MAAR om het beetje goed te praten, mijn verjaardag is op tweede kerstdag dus ik vind dat ik mezelf wel beetje mag verwennen:p zeg maar dubbel verwennen..

    Mijn favoriete blogpost, hmm dat is niet makkelijk.. Ze zijn allemaal leuk van DIY tot gekke tutorials. Een van me recente favoriete blogpost is die van MAC, je had hierin over de Heirloom collectie met die ongelofelijke mooie Salon Rouge lipstick. Dit was ook het cadeautje voor mezelf die ik uiteindelijk met moeite en jou hulp (in je blogpost dat hij nog in de bijenkorf Amstelveen op voorraad was) heb gekocht. Wauw nog steeds heb ik die kriebels in me buik van die lippenstift!

    Verder vind ik cadeauset 3 het meest bij me passen. Naja erbij passen ik wil alles hebben! Altijd leuk om kennis te maken met nieuwe producten, dat is deels waarmee je me kennis laat maken elke keer weer:)

    Hopelijk maak ik kans op deze pakket en kan ik driedubbel feest vieren!

    Ik wens je alvast hele fijne dagen!

    Heel veel liefs,
    Vega

  45. williee
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Hey,

    Ik vind pakket 2 erg leuk maar eigenlijk vind ik ze allemaal heel erg leuk dus maakt t me niet echt heel veel uit welke het is want er zitten allemaal mega leuke spulletjes in !!!
    Ik volg je op instagram .
    Het leukste artikel kan ik niet kiezen omdat ik bijna alles leuk vind maar als ik moet kiezen ga ik voor D.I.Y. Ookal zijn dit meerdere artikelen ..

    Byee xx willieee

  46. Indy
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Heey serena,
    Super leuke pakketten, zelf zou ik graag pakket nummer 3 willen.
    Je leukste artikel kiezen is echt moeilijk, je hebt zoveel handige en leuke artikelen. Maar de aller leukste is toch denk ik wel…….. Je schoenenstash. Je hebt zoooo veel mooie schoenen

    • Indy
      17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

      Ohh hij heeft de rest dus weg gehaald hahah.
      Maar er stond iniedergeval nog dan mijn insta naam @indyvanbommel is hahaga

  47. Loes
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Ik doe graag mee voor BiG Ass Pakket 2! Het leukste artikel ooit vond ik die waarin je Sanaz ging leren hoe je het beste op
    hakken kunt lopen. Hier heb ik heel veel aan gehad!!

  48. Rebecca
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    wauw wat een mooie spullen! Ik ga voor pakket 1! Mijn favorietE artikel is instalab! Ik vind het super leuk om elke zondag te zien wat voor leuke dingen je meemaakt en je lieve katjes te zien haha! Schatjes zijn ze.

  49. Fabienne
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Oeeh ik kan echt niet kiezen. Drie te gekke pakketten zeg ! Het liefst wil ik pakket 2 of 3. Mijn favoriete artikel ooit zijn eigelijk al je al je artikelen met make up swatches. Zo heerlijk om te zien en zulke mooie swatches altijd.
    Xxx

  50. Sabine
    17 december 2014 / woensdag, 17 december 2014

    Hoi Serena,
    Was een toffe winactie weer!
    Mijn favoriete artikelen zijn toch wel de ask Serena filmpje. Ik vind ze altijd super grappig en kan er helemaal stuk om gaan haha (: Vooral het filmpje dat je de scene van The Lion King nadoet met een van je katjes vond ik echt super grappig.
    Ik vind pakket 3 het leukst.

    Liefs Sabine

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *