Nog heel eventjes en dan start het WK! Het is altijd grappig om te zien hoe zoiets als een WK mensen omtovert in ware voetbalkenners en patriotten. Ineens weet iedereen wel iets over voetbal en lopen we met zijn allen in koor HUP HOLLAND HUP te blèren, van top tot teen gehuld in oranje kledingstukken inclusief vlaggetjes op de wangen.
Wil je dit jaar wel graag het Nederlands elftal aanmoedigen en er ook nog fashionable uitzien? Dat kan! De bekendste styliste van Nederland, Danie Bles, heeft speciaal voor het WK in samenwerking met Maybelline een Mix & Match poncho ontworpen. Een poncho die je op meerdere manieren kunt dragen en stylen zodat we ‘onze jongens’ zeer stylish verantwoord kunnen aanmoedigen.
De poncho bevat lekker traditiegetrouw de kleuren van onze vlag en wimpel. Danie heeft ervoor gekozen om kobaltblauw bovenaan en in het midden van de sjaal te gebruiken omdat deze kleur bij elke haarkleur mooi en feestelijk staat. De franjes bevatten metallic draad, om de poncho net iets meer glam te geven en ook schittert het zo lekker in de zon!
De WK poncho wordt samen met de nieuwste Colossal Go Extreme mascara van Maybelline verkocht in een leuke box. De box kost €19,99 en zal vanaf 28 mei in de winkels komen te liggen.
Allereerst wil ik de nieuwe Colossal Go Extreme mascara reviewen. Deze mascara zit in een vrolijke gele huls met metallic fuchsiakleurige letters en bevat 9.7 ml product.
Het borsteltje is een innovatieve ‘double pump’ brush. Dat wil zeggen, door de gegolfde vorm van de steel en een dubbel reservoir komt er extra veel product op het borsteltje waarmee je dan weer twee keer zo veel volume kunt creëren, en dat zonder klontjes. Het borsteltje zelf bevat ‘haartjes’ en ziet er lekker vol en bouncy uit.
Na één laagje zijn mijn wimpers langer en prachtig gesepareerd, zonder klontjes. Of ze nu echt heel veel voller lijken, daar twijfel ik een beetje over, maar dat ligt denk ik aan mijn wimpers want ik heb nog nooit een mascara gehad die zonder te klonten echt voor veel meer volheid kan zorgen.
Ik was bang dat de mascara te nattig zou zijn omdat er meer product op het borsteltje komt, maar dat was gelukkig niet het geval. Deze mascara geeft verder niet af onder mijn ogen en verzwaart mijn wimpers niet, zodat ze niet gaan ‘zakken’.
Vorige week waren mijn zusjes en ik op het ByDanie kantoor voor een persoonlijke stylingsessie met de Mix & Match poncho. Haar en make-up werd verzorgd door Maybelline, Danie Bles heeft persoonlijk onze outfit gestyled en vervolgens werden we professioneel op de foto gezet. Een hele belevenis! En wat is het ByDanie kantoor prachtig. Ze zitten in het penthouse van het World Fashion Center in Amsterdam met een adembenemend uitzicht over onze hoofdstad.
Danie koos ervoor om de poncho als top te dragen in combinatie met een spijkershortje, een ByDanie giletje met franjes en oranje killer heels van Primark. Lekker boho-style, waar Danie zo van houdt, met een vleugje ‘sexy’, waar ik dan weer veel van houd. Een perfecte mix & match tussen ByDanie en Serena!
Danie timmert lekker aan de weg met haar eigen kledinglabel, vintage winkel, magazine, blog, boek en schoolagenda. Ze kan dus al behoorlijk wat van haar lijstje afstrepen, maar was het ontwerpen van een WK item ook altijd al iets wat ze had willen doen?
‘Nee, eigenlijk niet’ antwoord Danie. Toen het eerste Supertrash WK jurkje uitkwam heeft Danie de styling verzorgd voor Sylvie van der Vaart, die het jurkje droeg. Ook heeft Danie de styling en lancering gedaan voor het Spijkers & Spijkers Bavaria jurkje. Danie kreeg toen vaak de vraag waarom zij zelf niet een WK jurkje zou designen, maar toentertijd was het gewoon nog niet de juiste tijd. Later, toen Danie haar eigen kledinglabel startte en het WK er weer aan zat te komen viel ineens het kwartje.
Hieronder zien jullie hoe Danie Bles de poncho op mijn zusjes Larissa & Tara van KittehsCupcakes.nl heeft gestyled:
Maar waarom dan een poncho? ‘Ik wilde iets maken wat iedereen, maar dan ook echt iedereen zou kunnen dragen, ongeacht welke kledingmaat je hebt en wat je style ook is. Deze poncho kun je als jurkje, minirok, midirok, sjaal, tulband, top en poncho dragen en zelfs mannen kunnen het gebruiken als spandoek, als ze willen. Je kunt de poncho naar hartelust stylen zodat het past bij jouw garderobe en smaak’.
Maar hoe fanatiek is Danie Bles nu eigenlijk zelf als het op voetbal aankomt? ‘Ik heb een man en 2 zoontjes, dus ik kom er echt niet onderuit. Ik houd er van om thuis te kijken met mijn gezin en vrienden, en ik heb de Blokker dan ook leeggetrokken aan oranje sambaballen, veren, toeters en bellen. Vinden mijn zoontjes geweldig. Toch houd ik er ook wel van om in de kroeg te kijken. Als Nederland wint vraag ik mijn moeder of ze op wil passen zodat ik alsnog even de kroeg in kan duiken, haha!’.Als laatste wilde ik nog weten wie Danie heel graag zou willen stylen. ‘De vrouw van Dinand (van Kane), omdat dat zo’n mooie vrouw is, maar ook met Koningin Maxima en Ilse de Lange zou ik heel graag willen werken’. Verder gaf Danie nog wat voorspellingen mee op het gebied van fashiontrends voor komend najaar: veel army, safari style, ruitjes en pied de poule. We zullen zien of haar voorspellingen uitkomen, maar Danie zit er bovenop en middenin, dus ik gok dat ze gelijk zal krijgen.
Als laatste zou ik het leuk vinden als je me op tenminste één van de volgende platformen zou volgen: Facebook, Twitter, Instagram of YouTube.
Vanaf 28 mei ligt deze box in de winkels voor de prijs van €19,99.
Zijn jullie eigenlijk fanatieke Oranje supporters? En welke van de WK outfits spreekt jou het meeste aan, die van Larissa, Tara of van mij?
Until next time,
Serena Verbon
Wat een leuke winactie. Ik zou de poncho draperen als een sari, om mijn Indiase/Hindustaanse roots te laten zien!! Bent namelijk een trotse Nederlandse, maar ben ook trots op mijn roots. Xx
Ik zou hem als top dragen boven een simpele (spijker)broek zodat de top echt de aandacht trekt. Overdag zou ik hem ook wel als poncho dragen, maar mijn voorkeur gaat wel uit naar de top, dat lijkt me met uitgaan een stuk fijner 🙂
Ik zou hem, net als Larissa, als sjaal dragen. Ik zou mijn witte broek aandoen met oranje sandaaltjes en een oranje shirt. Daarbij zou ik enkele Sal Y Limon armbanden dragen in oranje en creme.
Wat gaaf! 1 van mijn favo mascara’s..samen met een leuke WK-accessoire!
Ik denk dat ik de Wk Poncho..gewoon als poncho zou gebruiken, gewoon over een simpel topje..op een leuke, lichte spijkerbroek..met een paar hippe sneakers er onder.. Lekker sportief voor een sportief evenement 🙂
Erg leuk idee, een keer wat anders als zo’n wk-jurkje! Ik zou hem als topje dragen, met een witte blazer en een spijkerbroek!
Ik zou “m stylen als blouse/topje,
Met een rood rokje, een rode haarbamd em blauwe hakken!
Dan kan ik dit setje ook aan als ik naar het oranje feestje ga !
ik zou het dragen als poncho, een beetje in Ibiza stijl met een oranje bandje rond je hoofd, een leuke afgescheurde spijker short en lange minnitonka’s eronder! Dit is precies hoe ik het zou aan trekken!
Ik zou het met wit dragen zodat de aandacht naar de poncho gaat. Dit kan met witte skinny pants en een witte strapless topje. Daarna de poncho erover. Alleen moet er 1 schouder vrij zijn. Dus bv over de rechter schouder wel en dan de linker schouder bloot. Dan is ook 1 kant langer dan de ander wat weer voor een aparte look maakt
Hele leuke winactie en een super item van Danie! Het is weer eens iets anders dan een oranje jurkje en je kunt er alle kanten mee op! Als ik ’em zou winnen, zou ik hem als top dragen met een leuke short eronder, maar als sjaal vind ik ’em ook erg leuk. Natuurlijk een aantal leuke oranje sieraden erbij, oranje gelakte nagels, oranje lippenstift en dan ben ik helemaal klaar voor het WK! Nu maar duimen dat ik de gave poncho win, dan ligt mijn outfit klaar voor de wedstrijd!
Super leuke actie! Ik doe graag mee. Ik zou hem dragen als een sjaal voor boven mijn witte croptop en high waisted broek. En als schoenen doe ik oranje Nike Roshe Run aan. Lekker oranje 🙂
Ik zou hem knopen als een soort ‘hoofddoek’ voor naar het strand. Omdat ik een lichte huid heb met veel sproetjes en daardoor erg snel verbrand is het handig om iets bedekkends op mijn hoofd te dragen. En aangezien petjes e.d. nou echt niet mijn ding zijn, lijkt dit me een leuk alternatief. Daarbij komt ook nog kijken dat je ondertussen dat je geniet van het zonnetje ook nog onze jongens in Brazilië support.
Ik zou hem niet dragen als poncho.. Ik vind poncho’s zo vormloos! Ik zou hem als top dragen op een mooie witte skinny jeans met oranje sleehakken en schattige rood/wit/blauwe armbandjes en een oranje hoofdbandje. Ik zou er gouden sieraden bij dragen en gouden make-up accenten met een mooie glow op mijn wangen!
Xxx
Zou Nederland graag aanmoedigen in deze sjaal! Of rok! Of top! Gelukkig zijn er meer wedstrijden 😉 xoxo
Wauw, leuke actie!
Hoe ik de Mix & Match poncho zou stylen?
Als het mooi weer is zou ik hem denk ik in mijn haar doen als band zoals jullie ook gedaan hebben op de foto. Lekker zomers met Wavy Curls en een leuke zonnebril en verder een denim short + leuk hemdje met laag uitgesneden mouwen. Dan kun je als het ‘s avonds afkoelt nog veranderen naar sjaal of poncho.
Maar als ik hem win dan ga ik hem heel vaak dragen dus ik zou het zeker afwisselen en hem ook zeker eens als rok dragen met een leuk wit hemdje en mijn donkerblauw met witte espadrilles!
Toy toy toy!
Wat een super actie, Nederland speelt op me verjaardag dus hopen dat ik win!! Ik zou het als midirok aandoen met een simpel wit hempje erop, leuke blauwe slippers eronder en knal oranje lippen! En ik vind de outfit van Larissa echt super leuk! xx
Hey
Ik zou het met een zwarte maxi rok dragen en met van die minnetonka sandaaltjes!
Ik hoop heel erg dat ik het win!
Groetjes Charly
Superleuke winactie!
Ik zou hem als bandana dragen: een echte oranje strijder haha. Met een stoere short en een crop top!
Wow leuk artikel! Ik ben al jaren gek op danie’s style. Ook deze poncho is weer lekker boho! Ik zou deze poncho als sjaal of gewoon lekker als poncho zelf. Ik zou hem combineren met een spijkershortje, statement ringen en gave open schoenen!
Ik zou m knopen op m’n hoofd! M’n outfit zou voornamelijk zwart zijn! M’n baggy zwarte broek, zwart hemptje, m’n nieuwe kate moss voor topshop top met zilveren sterren en natuurlijk matching oranje nagels! Een leuk klein sandaaltje… Helemaal zomers en oranje BOVEN!
Superleuke actie! Ik heb net een mooie nieuwe witte broek gekocht, waar ik hem graag op zou willen dragen. Ik zou hem dan als topje dragen, net als het middelste plaatje van de tweede rij. Spijkerkasje erbij, oranje accesoires, broek een stukje omslaan en all stars eronder en klaar! Sportief zoals dat past bij het WK!!
” 1 woord GE-WEL-DIG! Dit is het ideale kledingstuk om te hebben tijdens het WK. Het kledingstuk kun je telkens weer anders dragen het is net of je steeds een ander kledingstuk draagt. Ik zou deze dan ook keer op keer anders dragen. Ook zeker leuk als bandeau top om te knopen met een leuke , hoge spijkershort. 1 ding weet ik zeker: dit kledingstuk mag dit WK zeker niet ontbreken in mijn garderobe. Door de vele kleuren in de poncho kan je je make up perfect hierop afstemmen, ik ben mega veel bezig met make up en styljng vandaar dat je mij met een mascara ALTIJD erg happy mee zal maken. “
Ik ga hem dragen als jurkje, of als een hempje boven m’n witte skater rokje!
Ik zou hem als jurkje dragen tijdens de eerste wedstijd van Nederland, want ik ben dan op vakantie in turkije….
Dus 2 vliegen in 1 klap, een heerlijk zomers jurkje en tegelijk nederland supporten….
En nu maar duimen dat hij mee kan in mijn koffer!!!
Leuk! Ik vind lange rokken superleuk dus ik denk dat ik hem zo zou dragen, ook is ie als tulband heel leuk en zoals Danie hem jou heeft laten dragen is ook echt heel mooi. Ik zou natuurlijk kijken naar hoe andere mensen het dragen en misschien doe ik daar dan wat inspiratie van op 🙂
Ik doe heel graag mee.. ik zou de poncho als jurkje willen dragen, ziet er echt superleuk uit! Nu duimen dat ik win 😀 en ik volg je op fb, YouTube en heb je op de voorpagina van me telefoon staan via de playstore hihi.
Wat een topitem is dit! Goed te combineren in super leuke stijlen, ik zou m dragen als top zoals die middelste foto van onder! Hopelijk worden we kampioen 😀
Ik zou hem elke wedstrijd weer anders stylen, zodat het niet te erg opvalt dat ik elke keer hetzelfde aan heb of in ieder geval niet op dezelfde manier. De ene keer als een sjaal, dan weer een rokje of poncho. Verder past het erg goed bij wit gekleurde kleding of jeans, dus daar zou ik het zeker mee combineren! En natuurlijk bijpassende nagellak en rode lipstick. Krijg er heel veel ideeën van eigenlijk!
Als topje op ee shortje of witte broek/spijkerbroek. Of als lange rok! Met een mooi wit topje erop en sandaaltjes eronder
Hij is op elke manier leuk om te dragen !!!! Het shirt de rok en het jurkje spreken mij het meest aan
Ik zou de poncho iedere wedstrijd op een andere manier dragen! Super leuk om af te wisselen en zo heb je toch iedere keer een nieuwe en verassende outfit om het nederlands elftal te supporten! Echt een musthave!
Hij is zo gaaaaf!! Ik zou hem iedere wedstrijd op een andere manier dragen! Zo lijkt het net of je steeds nieuwe items hebt gekocht , terwijl het gewoon hetzelfde kledingstuk is!!
Wat leuk!!
Ik zou hem elke wedstrijd van het Nederlands elftal anders dragen. De ene keer als sjaal met een basic shirt, jeans en sneakers voor een stoerdere look. De andere keer als topje met broekje en een paar mooie hakjen zoals jij draagt, wat meer sexy. Of dragen als riem? Is ook een leuke optie!
Ow en de look wel afmaken met mooie make-up, oranje eyliner bijvoorbeeld.
Op naar het WK!!
Gaaf voor in mijn haar tijdens de WK ! Zou te gek staan bij mijn oranje jurkje
supervet! Hier in Zwolle zit ook een winkel, Ainz, die toevallig het vestje wat Larissa aanheeft verkoopt, ik ben er al 1000 keer langsgelopen om hem te passen, haha!
ik doe mee en ik zou de poncho dragen als een Giletje, de 2 bovenste punten achter mn nek knopen en hem onderaan ook vastknopen, een simpel hempje eronder, high wasted jeans en killer heels!
peach blush, red lips, hollywood hair en knallen maar!
Wat een geweldige poncho zeg!! Wauw!
Ik zou het dragen als rok of jurkje met mijn lichte spijkerjasje erop met opgerolde mouwen. Als schoenen zou ik mijn espadrilles dragen, die zijn zwart met blauwe stenen erop.
Als make-up mooie volle wimpers (die mascara komt ook van pas! Hihi) met eyeliner en een perzikkleurige blush.
Ik zal alle variaties een keer uitproberen,ik ga met het wk naar Mallorca op vakantie en met de poncho kan ik daar wel een statement maken dacht ik zo;)
Wat leuk! ik zou als ik voor Nederland ga supporteren een zwart spijkershortje aan doen en blauwe all stars eronder. Bovenop het shortje een wit hemdje en een spijkgiletje of spijkerjasje erover en dan de “poncho” als leuke sjaal draperen om mijn hals! ook zou ik mooie oranje oorbellen indoen om in het thema te blijven 🙂
Ik zou het echt gaaf vinden als ik win, echt waar! 😀
Mooi!!
Dit is een keer wat anders dan een oranje tenue die ik altijd draag. Leuk dat je het op allerlei manieren kunt dragen. Ik zou hem zelf als een strakke strepless jurk dragen, ik ben erg slank en kort dus zal het goed vallen. En dit in combinatie met leuke slippers en een hoge donut knot.
Liefs,
Chifaa
Wat een leuke foto’s zeg, vooral die met de drietjes! Hoe ik het zou dragen, hangt af van het weer: bij mooi weer als een jurkje of topje en als het wat kouder is als een sjaal.
Wat een gaaf pakket. Ik zou hem stylen met een leuk jurkje en hem dan stoer dragen als sjaal. Mooie oranje hakken erbij. Oranje lipstick en natuurlijk een laagje van de maybelline mascara erop. En zo komen we het wk super door!!!
Leuk! Ik doe mee!
Ik zou hem als de midirok dragen, supervrolijk en zomers! Met een crop top en sleehakken.
En ik vind de outfit van jou het leukst serena. De poncho komt net ff wat meer terug in de outfit en met zo’n high waisted is erg leuk!
Deze poncho is echt super! Alleen daarom zou ik er graag 2 willen winnen. Omdat je nooit weet wat het weer doet in Nederland is deze perfect aan te passen aan het weer. Ideaal!
Ik bedoel natuurlijk 1! Excusses
Ik zou hem opknopen als een croped top voor boven mijn favoriete zwarte skater rokje.
Ik zou de poncho dragen op een kanten short in zwart of wit met lage witte allstars. De poncho komt dan het leukste tot zijn recht wanneer hij als strapless topje is gedrapeerd. Dan maak ik het af met accessoires in mijn haar en om mijn pols. Lekker zomers!
wat een gaaf ding! Eindelijk iets wat iedereen aan kan! Hoe je er ook uitziet!
ik doe mee hoor! Ik zou hem als jurkje dragen naar het strand en tijdens de WK-wedstrijden als topje in een shortje! Echt ideaal dat je de poncho zo veel kan combineren, en je tegelijkertijd Nederland aanmoedigt/vertegenwoordigd op een fashionable manier hahaha!
Ik zou hem dragen als poncho bovenop een jeans short en witte tanktop en mijn witte all stars. En veel gouden armbandjes! Super leuk!
Super gaaf zeg, die zou ik stylen als (kort) rokje, met een knalblauw shirtje erboven (die terugkomt in de poncho) en m’n fringe/kanten kimono!
Ik ding graag mee naar deze super stylish wk poncho! Love it!!
De poncho zou ik als jurkje dragen met een neon riempje om de taille en een leuke panty met pumps, haren los en in de krul, mooie rode lippenstift, een likje maybelline mascara… ik zie mijzelf al zitten hoor!
Overigens vind ik jou er het leukst uitzien serena, vooral met die knaloranje pumps erbij, heel cute
Eindelijk een keer een oranje wk/ek outfit die ik leuk vind!
Ik zou deze opvallend mogelijke manieren willen dragen, haha.
Het zou dan liggen aan het weer. Als het mooi weer is zou ik het dragen als top met een spijker short of met een rood, wit of blauw topje als rok.
Stel dat her minder mooi is dan zou ik hem dragen als sjaal of als tulband.
Als ik hem niet win dan ga ik hem zeker halen in de winkel!
Ik volg je op alle social media, haha!
“Ik zou deze op alle mogelijke manieren willen dragen, haha”
ik zou het als rokje, jurkje of topje dragen, maar eigenlijk alles is heel leuk!
je kunt het heel goed stylen!
Oranje lijkkleur & nagellak erbij en klaar 🙂