Vandaag weer een stapelreview van een aantal nieuwe parfums! Het thema is ‘Pink’ en daarom heb ik vier parfums uitgezocht die allemaal iets roze hebben. Als ik aan roze denk dan denk ik meteen aan zoet, snoeperig en Barbie, dus ik ben benieuwd of deze parfums ook allemaal zo ruiken.
De parfums die ik vandaag zal reviewen zijn:
- Marc Jacobs – Daisy oh so fresh
- Thierry Mugler – Womanity
- L’Occitane – Pivoine Delicate
- Tommy Hilfiger – Peach Blossom
Parfum winnen?
Ook na afloop van dit artikel kun je een comment achterlaten met jouw favoriete parfum uit deze review. Onderbouw je keuze en wie weet win jij één van deze parfums! Uit de vorige stapelreview heb ik de comment van Maureen uitgekozen die graag het parfum Someday van Justin Bieber wilde winnen. J-Biebs is al naar je onderweg, Maureen. Gefeliciteerd met je prijs!
Laten we beginnen met de review! Allereerst Daisy oh so fresh, van Marc Jacobs.
Parfumhuis: Marc Jacobs
Naam: Daisy – oh so fresh edt
Top: grapefruit, framboos, groene bladeren
Hart: viool, wilde roos, jasmijn
Basis: muskus, pruim, cederhout
Type: Floral Fruity
Prijzen; €35 (20 ml). Deze uitvoerig in schattige bloemvorm heet ‘Daisy on the go’ en dit is een gelimiteerde oplage. Ze zijn pas sinds maart te koop, dus de kans is groot dat ze nog in de winkels liggen!
Mijn geurbeleving: Van deze vier parfums is dit mijn favoriet! Daisy oh so fresh is een hele lichte, frisse en ‘clean’ parfum. Licht poederig, zoet maar niet té, bloemig en fruitig. Een beetje zeepachtig fris, heel crisp als pasgewassen beddengoed. De roos is duidelijk te ruiken, de viooltjes maken het poederig en de muskus geeft er een zwoel en vertrouwelijk tintje aan. Ik vind dit een vrij jeugdige geur, ik moet een beetje denken aan iemand van ergens in de 20. De originele geur, Daisy, lijkt hier erg veel op. Deze variant ‘oh so fresh’ is een stuk lichter en frisser en daarom perfect voor de zomer. Zeker in deze leuke flacon die niet alleen erg mooi staat op je boudoir, maar ook klein genoeg is om zo, hop, in je tas te stoppen voor onderweg. Love this!
Parfumhuis: Thierry Mugler
Naam: Womanity – eau pour elles edt
Top: aardbeien
Hart: witte vijg
Basis: kaviaar
Type: Floral Fruity Gourmand
Prijzen; €59 (50 ml) en €79 (80 ml). Verkrijgbaar vanaf mei 2012.
Mijn geurbeleving: Womanity eau pour elles is een variant op de originele Womanity geur. Eau pour elles is wat speelser, met meer fruitige facetten en daardoor ook wat frisser en sprankelender dan het origineel. De eerste indruk is vrij kruidig, maar later zwakt dit af en komen de zoete aardbeien naar boven. Toch blijft de geur erg krachtig en kruidig, met een zoete, fruitige ondertoon. Ik vind dit een hele sensuele en verleidelijke geur, vrij zwaar ook. Kaviaar geeft er een decadent tintje aan en zorgt voor een verrassende zilte frisheid, die af en toe heel subtiel doorschemert. Al met al is het een echte vrouwenpower geur, vrouwelijk met pit dus. Zoet (als in foody zoet) en krachtig met een duidelijke stempel van Thierry Mugler.
Parfumhuis: L’Occitane en Provence
Naam: Pivoine Delicate edt
Top: citrus, witte perzik
Hart: roos, pioenroos, lelietje-van-dalen
Basis: witte muskus, lichte houtakkoorden
Type: Floral
Prijzen; €39 (75 ml), te koop vanaf mei 2012.
Mijn geurbeleving: Deze geur begint sprankelend fris, maar veranderd al snel naar heel bloemig, poederig, romantisch en soapyclean. Het is een hele vertrouwde geur, ergens een beetje zoetig, ergens een beetje groenfris, maar de bloemennoten overheersen. Ik moet een beetje denken aan mijn moeder, hoewel dit niet een parfum voor haar zou zijn, maar zo’n gevoel krijg ik er bij. Lief, zacht, delicaat, teder, sprankelend en fris, maar vooral: vertrouwd.
Parfumhuis: Tommy Hilfiger
Naam: Peach Blossom edp
Top: bergamot, peer, zwarte bes
Hart: iris, mimosa, vanille
Basis: muskus, tonkaboon, geroosterde kokosnoot
Type: Floral Fruity
Prijzen; €30 (30 ml), €49 (50 ml). Te koop vanaf eind maart/begin april 2012, exclusief bij Douglas.
Mijn geurbeleving: Peach Blossom is echt een heerlijke, sprankelende zomerfrisse geur. De geur begint fruitigfris met een vleugje citrus en gaat daarna naadloos over in een bloeiende bloementuin. De bloemen zorgen voor een vrouwelijke en romantische touch, maar toch ook wel wat zwoel en verleidelijk door de warme en volle geur van vanille. De basis bestaat uit muskus, een vertrouwelijke geur, gemengd met tonkaboon en kokosnoot. Tonkaboon heeft de geur van chocola en zorgt voor een vleugje zoet, maar kokosnoot zorgt juist weer voor dat ultieme zomergevoel. Ik vind het opmerkelijk, maar heel interessant dat er kokos in de basis zit. Het geeft dit parfum een romig en zonnig karakter en peach blossom zal voor velen dan ook de ultieme zomergeur zijn!
WIN!
Welk parfum heeft jouw voorkeur en waarom? Laat een goed onderbouwde comment achter en wie weet win jij het door jou gekozen parfum! Van alle comments pik er namelijk eentje tussenuit die ik de geur zal toesturen. Comments kunnen t/m zondag 1 april geplaatst worden (no, this is NOT a joke!). Succes!
Until next time,
Serena Verbon
Ik zou heel graag de Daisy, oh so fresh winnen want een vriendin van mij heeft deze geur en ik vind hem zoo lekker!
Ze heeft hem altijd in haar tas en dan spuit ik hem op 🙂
Hij is ook zo handig voor in je tas!
Hele leuke revieuw!
Ik zou graag Womanity willen winnen, met die geur op laat mijn vriend zich graag aan de ketting leggen!
L’Occitane en Provence heeft mijn hart HELEMAAL gestolen. Het merk wat staat voor natuurlijke schoonheid heeft me hart weer eventjes sneller doen kloppen in jouw artikel Serena, wat doe je dat toch weer goed.
Ik denk dat dit echt een parfum gaat worden wat flink onderschat word. Leuk prijsje ook voor 75ml. Ik zeg HEBBEN HEBBEN HEBBEN
Leuk artikel Serena!
Mijn voorkeur gaat uit naar Marc Jacobs – Daisy oh so fresh.
Ik ben net verhuisd en bouw een nieuw leven op in mijn nieuwe huisje. We staan aan het begin van de lente, alles bloeit weer op en zoals jij Daisy oh so fresh omschrijft past dit helemaal bij een nieuw fris begin. Enne misschien kan ik met dit parfum wel weer eens leuke man verleiden!
ik zou die van daisy graag willen winnen omdat de verpakking super cute is en het een makkelijk meeneem formaat is
Ik wil die parfum van Marc Jacobs echt winnen! omdat het echt aansluit bij mijn smaak, ik hou namelijk van frisse parfums. en ik heb er eentje nodig :p Plus ik vind de flesje heel schattig, staat zo leuk in je hand! groetjes <3 x
Zal heel graag Tommy willen winnen heb een goed gevoel bij en kan wel wat vrolijkheid gebruiken nogal een zware tijd gehad
Leuk! Ik zou graag Daisy Eau So Fresh willen winnen, omdat ik heel erg dol ben op dat soort geuren en aangezien ik nog op school zit heb ik nooit zoveel tijd in de ochtend en dan moet ik altijd haasten, haasten, haasten en dan heb ik nooit tijd om parfum op te doen en dan zal zo’n kleine flacon heel erg handig zijn!!
Leuke review!
Ik wil heel graag de Tommy Hilfiger parfum winnen, want die wilde ik al een tijdje. En hij ruikt zo lekker, omdat er kokos in zit!! <33
Oooh, wat een lekkere geurtjes allemaal! Ik kon haast niet kiezen maar er is er een die ik echt graag wil en dat is dan die van Tommy Hilfiger Peach Blossom want hij doet me denken aan een zomer dat het lekker warm is buiten en dat je lekker met je vriendinnen op een terrasje zit of op het strand, te genieten van een heerlijk stuk fruit of ijsje (oh, had ik niet moeten zeggen want nu heb ik zin in ijs!!) Ik hoop dat ik win maar dat doet iedereen.
-xxx- Lara
Het flesje van Marc Jacobs ; Daisy oh so fresh is zoo cute! Voor dit flesje zou ik een speciaal hoekje vrij maken op mijn kamer. Erg leuk flesje. Daarbij komt dat muskus mijn favo geur is en ik jasmijn ook heerlijk vind. Klinkt heerlijk die geurnoten!
Leuk leuk leuk! Maar dat ‘L’Occitane’, hoe spreek je dat eigenlijk uit?? :$ Ik weet het nooit!
ik zou ‘Daisy Eau So Fresh’ van Marc Jacobs wel willen winnen omdat, ik er veel goede reacties over heb gehoord en daarom deze heeeeeeel graag wil proberen, verder lijkt het me ook een heerlijk geurtje,ik hou van dat fris en fruitig geurtje , en het flesje ziet er ook zo fleurig uit! 🙂
Hilfiger ziet er echt schattig uit !:)
Daisy eau so fresh! Ziet er zooo schatteug uit! Me want (; xoxo
Ik doe mee en ik ga voor Daisy! De samenstelling van de parfum lijkt me erg lekker ruiken, en er zit cederhout in, waar mijn naam eigenlijk een beetje vandaan komt hihi 🙂 ik heb al op veeal blogs over deze parfum gelezen en hij lijkt me echt heerlijk, de combinaties van de ingrediënten, mmm.. 😀
Daisy heeft mijn voorkeur! Ik heb namelijk alleen maar erg zware geuren in mijn stash en ik ben al tijden opzoek naar een licht, fris, zomers geurtje! Daarbij vergeet ík ‘s ochtends werkelijk altijd om wat parfum op te doen, en dit flaconnetje is ideaal voor in je tas!
Hoi Serena!
Wat ben ik blij om een artikel/review te lezen over Tommy Hilfiger – peach blossom, want sinds ik deze geur ken, spuit ik hem iedere keer op wanneer ik in een parfumwinkel kom.
Ik wou deze parfum al eerder als verjaardagskado krijgen, maar ik kreeg iets anders (ook een fijn geschenkje hoor!). Je zou me enorm gelukkig maken als ik van jou dit (als laat verjaardagskado) krijg!
Groetjes
Ik zou graag de ‘Daisy eau so Fresh’ willen winnen, omdat het me een heerlijke geur lijkt voor de lente. Alleen al door naar het flesje te kijken, krijg ik zin in picknicken, zwemmen, een rondje wandelen etc.!
Daisy lijkt me heerlijk lekker zomers geurtje en het flesje is super schattig <3
Mij lijkt Daisy oh so fresh een heeerlijke geur!
Ik was ook altijd al fan van de gewone versie van Daisy, die ik ook ALTIJD met kerst vroeg, om ‘ m dan weer elke dag op te spuiten en dan de hele dag door aan mezelf te zitten snuffelen hihi.
Ik zou dan ook graag kans willen maken op Daisy Oh so fresh!
Oh en het was een hele duidelijke review trouwens!
Ik zou Daisy eau so fresh (on th go) van Marc Jacobs wel willen winnen, want ik heb er al zoveel over gehoord, en ik heb hem al zo vaak geroken in de douglass. Hij is lekker zoet, maar ook fris. Ik wil hem al een hele tijd kopen, alleen hij is vrij duur (de gewone fles eau so fresh) en ik vind dat een parfum soms snel weg is, en dan vindt ik dat zonde van het geld. Daarom is het bij deze versie voor in je tas zo handig dat je hem in de loop van de dag bij kan spuiten. En de flacon ziet er ook gewoon te schattig uit ! Superleuk zo’n winactie !
Een nieuw seizoen, een nieuwe geur. En welke geur past nou het best bij pas gemaaid gras? Bloemetjes! Ik zou dolgraag Pivoine Delicate edt van L’Occitane en Provence willen winnen. Ik moet bekennen dat ik de geur niet ken, maar ik ben gek op bloemige geuren. Lente in een potje.
Ah, bij dit soort blogs is het jammer dat er geen scratch&sniff functie op m’n monitor zit 😉
Het liefst zou ik Womanity van Thierry Mugler winnen. Het ‘origineel’ is heerlijk om te dragen maar een tikkie zwaar voor de zonnige lente 🙂
Ik zou heel erg graag Thierry Mugler willen want ik zag bij top aardbeien staan en ik dacht gelijk OMG STRAWBERRIES want ik hou van alles wat er mee te maken heeft. Het is ook fijn dat het iets krachtigs heeft want dat vind ik altijd wel fijn bij luchtjes 🙂
Peach Blossom lijkt me erg leuk.. Een handig klein flesje (want grote flesjes vind ik helemaal niet praktisch.. onze badkamerkasten hebben heel kleine lades en het is dus vrij onhandig om daar een grote fles parfum uit te halen) en schattig met die strik erop!
Volgens mij ruikt hij erg lekker ook! Ben sowieso wel fan van frisse citrusgeuren en de geur van bloemen. En de basis is een interessante combinatie.. Ben niet zo’n kenner (zou bijvoorbeeld niet weten wat er in mijn huidige parfum zit van basisgeuren..) maar ik kan me er zo wel wat bij voorstellen.
Ook handig om mee te nemen, zo’n klein flesje!
Hoewel Marc Jacobs Daisy me ook wel aanspreekt, ga ik toch voor Womanity van Thierry Mugler! Had er een testertje van en vond hem echt lekker en apart ook, maar ik kan (lees mag) em niet zelf kopen! Heb mezelf voorlopig een koopverbod opgelegd want dat gat in me hand wordt steeds groter! Beetje minderen dus sinds ik anders dikke ruzie krijg met mijn portemonnee.
Marc Jacob is mijn favoriet! FIjne review!
Super leuk dat je hier iets mee kan winnen! Vooral na het artikel te hebben gelezen lijkt mij de Tommy Hilfiger écht iets voor mij. En tja, nie geschoten is altijd roak ( Samantha uit utreg haha). Het lijkt me super leuk om deze parfum te winnen, want ik hou vooral straks in de zomer, hou ik ook echt van een zomergeur ! Succes met kiezen van een gelukkige winnares (en natuurlijk hoop ik dat ik dat ben, maar hé, ik gun het alle dames hier).
Ga zo door met je site, je hebt echt een super site.
Xx Lilian
Mijn voorkeur gaat uit naar Daisy van Marc Jacobs! ik heb al gehoord dat het een heerlijke geur is :)super mooi flesje, eens wat anders! en ik zoek al lang naar een zeer frisse geur. roos & jasmijn kan niet slecht zijn!
Daisy eau so fresh van Marc Jacobs!! deze parfum is te heerlijk!!
Ik zou graag Womanity winnen,ik heb ooit Angel gekregen Thierry Mugler en vond die ook heel speciaal en lekker.Plus dat ik op dit moment een heel beperkt budget heb zou het een superleuke verrassing zijn…(Sowieso als ik iets win natuurlijk want dat gebeurd zelden):)
Wat bijzonder hoe jij geurtjes altijd omschrijft, ik kan ze bijna ruiken en ik vind het zo lief dat je terwijl je woorden geeft aan de geur van L’Occitane, ook je moeder beschrijft. Heel schattig!
De geur van Thierry Mugler, Womanity eau pour elles, zou ik graag willen zien schitteren op mijn boudouirtje. Wat een schitterende flacon, het is echt een kunstwerkje!
Ik denk dat het een geur is die ik niet voor mezelf zou durven kopen omdat ik het te stoer vind, maar wel erg goed bij me zou passen. Spannend, speels, fris en womenpower.. I’m in desperately need of some of that!!
Womanity eau pour elles – Sixty percent of the time, it works everytime? 😉
Ik zou graag Daisy Eau So Fresh van Marc Jacobs winnen omdat ik zo wegdroom bij de geur van pas fris gewassen stijf bedden goed.
Oooh, geweldige winactie! Ik zou graag ‘Womanity, eau pour elles’ winnen omdat ik een heuse parfumfreak ben en dan ook nooit de deur uit kan zonder een wolkje parfum om me heen. Helaas is onlangs mijn favoriete parfum opgeraakt… Natuurlijk kan je zeggen: ‘Koop dan gewoon wat nieuws!’ maar als een studente voel ik me enorm schuldig als ik zoveel geld moet spenderen aan iets wat uiteindelijk gewoon lucht is! Spuitje in de hals, spuitje op de polsen et voila, daar vervliegen mijn euro’s die ik zou moeten uitgeven aan cursussen en eten!
peach blossom edp
niet alleen omdat er als geurnoot iris in zit, haha
maar omdat het me een speelse en vrolijke geur lijkt die erg bij mijn karakter, kledingstijl en uitstraling zal horen 🙂
Ik zou graag de Daisy oh so fresh willen winnen! Hij lijkt me erg lekker! En daarbij is het lente en ik heb nog geen enkel bloempje gezien, dus als ik die leuke flacon van jou krijg dan is het pas echt lente 😉
Ooh alle geuren lijken me heerlijk, maar als ik dan toch moet kiezen ga ik voor Daisy van Marc Jacobs. Elke keer als ik bij een parfumerie kom, moet ik deze gewoon even ruiken. Wat een heerlijke geur, ik vind hem eigenlijk te duur en ik mag hem van mezelf alleen maar kopen als ik een parfum heb opgemaakt 🙂 Deze cute verpakking maakt het plaatje natuurlijk helemaal af!
Wat leuk om weer zown stapelreview te zien 😀 en een winactie erbij, dan hebben we nog een kans hihi!.
Ik zou mezelf het beste identificeren met Thierry Mugler Womanity ten eerste omdat thierry mugler parfum is iets wat ik vroeger wellis had en nu heel graag zou willen hebben maar ik het simpel weg niet kan betalen de meeste parfums niet alleen de wat goedkopere merken of ik krijg t op verjaardag haha.. en ik hou gewoon van zoete geuren die power geven zeg maar ik zou er ontzettend zuinig op zijn omdat tja thierry mugler parfums zijn gewoon geweldig alien was vroeger altijd men favoriet maar ben naar deze omschrijving echt super benieuwd naar womanity! 😀
Het klinkt allemaal heel erg lekker, maar ik zou toch voor Womanity gaan! Ik vind alles dat smaakt, ruikt en er uit ziet (ehh..) als een aarbei sowieso hartstikke lekker, dus dat kan niet missen! Het kleine sampletje van Womanity dat laatst in de glossybox zat heb ik al aardig wat gebruikt en begint op te raken, helaas. ._.
Zo’n stapelreviews zijn superfijn trouwens! Lekker overzichtelijk. 🙂
Leuk artikel! Je hebt een beetje dezelfde kijk op geuren als ik dus zo’n artikel is voor mij altijd erg fijn om te kijken aan welke geur ik de volgende keer even moet ruiken. Ik zou heel graag ‘daisy eau so fresh’ willen winnen omdat ten eerste hij me ontzettend lekker lijkt ruiken, net gewassen beddengoed, rozen, hmmmm heerlijk, vooral nu de lente eindelijk een beetje begint te komen is deze geur precies op z’n plaats denk ik. Verder vind ik het flesje zo leuk! Eerlijk gezegd doet hij me denken aan een speen, ik had vroeger namelijk altijd een speen die er zo uit zag haha met zo’n bloemetje, dus hij doet me ook nog herinneren aan m’n kindejaren, heerlijk om even terug naar te dromen!
Parfums!! heerlijk! Die van L’Occitane – Pivoine Delicate, klinkt echt al iets voor mij.
Ik marktplaats altijd mijn geuren trouwens; een tipje voor mede bezoeker die net als ik niet altijd veel te besteden hebben :)!
De eerste foto is écht eye-candy: alle flacons zijn prachtig mooi en lekker roze, haha. 🙂 Goed artikel, alle informatie staat er bij jou zo goed bij vermeld. Vorige keer had ik meegedaan met de stapelreview, ik wilde graag Viva la Juicy winnen. Maar gefeliciteerd Maureen! Deze keer doe ik niet mee, want er zit niet echt een parfum bij die me aanspreekt. Er is vast wel iemand die dit liever wil winnen dan ik. 😉
Alle parfums klinken heerlijk! Maar ik zou graag de Daisy – oh so fresh willen winnen.
Deze geurbeschrijving klinkt als een perfect geurtje voor de lente. De top klinkt lekker fruitig, perfect om een dat heerlijke lente gevoel te versterken. Het geurtje klinkt als een zachte vrouwelijke geur en door dit geurtje voel ik me vast ook zo!
Liefs
Yam yam ik hou van Daisy van Marc Jacobs. Ik had een keer een testertje hiervan gekregen toen ik iets kocht bij de Douglas. Hij stond al op mijn b-day wishlist maar het zou natuurlijk te gek zijn als ik deze schattige oh so fresh uitvoering zou winnen! Haha net zoals de vorige keer bij de stapelreview zei ik al: ik ben misschien één van de weinigen maar ik hou echt van de geur van jasmijn. Daarnaast zijn muskus en cederhout echt mijn favorieten geurnoten.
Mijn lievelingsparfum, Tommy Girl van Tommy Hilfiger, is vorige week opgegaan! Ik vind veel geuren van TH erg lekker, maar deze heb ik nog nooit geroken. Tommy Girl is heel lekker voor de winter, deze geur lijkt me een perfecte geur voor de zomer!
Je review leest heel fijn trouwens. Bij andere blogs vind ik ze vaak langdragig maar deze is heel leuk!
Wat leuk een stapel review met alleen maar roze parfums. Ik ben echt verliefd op het flacon van Daisy Eau So Fresh, die zou ik wel heel graag willen winnen.
Wat zou ik graag de nieuwe Tommy Hillfiger hebben! Ik ben echt op zoek naar het ultieme zomergeurtje, zo eentje die je op doet naar het strand, na het zwemmen en na het douchen voor je een strandtentje in duikt voor een lekker drankje 🙂 Dat zou voor mij het ultieme zomergeurtje zijn, waar je dan later in de winter rillend aan terug denkt als je het ruikt.. Mwhaa! 😉
Toen ik je recensie over Daisy las, verscheen bij mij een ‘die moet ik proberen!’ gedachte.
Ik houd namelijk ontzettend van frisse geuren, het liefst geurend alsof ik net onder de douche stap!
Van twee goede mannelijke vrienden heb ik –helaas- al vaker dan eenmaal te horen gekregen dat ik TE fris ruik. Ze moeten aan een toilet-verfrisser denken als ik langsloop.. Tja, dan voel ik me toch niet heel ‘fris’ meer, haha!
Wellicht help jij mij aan een goede frisse geur, die niet een toilet-idee met zich meebrengt. I hope so!
Ik kan me helemaal identificeren met de geur van Thierry Mugler!! Wat lijkt mij dat een lekker geurtje, ik zou zo mijn favoriete geur omschrijven! Ik ga hem zeker halen, maar natuurlijk wel eerst even reuken! En wat een mooi vrowuelijk flesje! # I’m in Love!