Hi iedereen, mijn naam is Serena Verbon en ik ben de eigenaresse van Beautylab.nl, een blog over beauty, fashion en lifestyle. Omdat het altijd wel leuk is om iets meer over de persoon achter een blog te weten te komen, wil ik hieronder graag iets meer over mezelf vertellen.

Vanaf het moment dat ik het wereldlicht zag ben ik opgegroeid in Houten, een dorp tegen de rand van Utrecht aan. Veel Houtenaren hebben een soort afkeer tegen Houten, omdat hier niets te beleven valt, en vertrekken massaal naar Utrecht. Not me. Ik woon inmiddels 2,5 jaar op mezelf in een ruim appartement boven het winkelcentrum van Houten. Samen met mijn Britse Korthaartjes Clarence en Coco woon ik hier lekker rustig en als ik wil ben ik met 10 minuten in de stad. Mijn ouders wonen vlakbij en ik fiets dan ook geregeld even langs om pakketjes op te halen en om een kopje thee te doen. Mijn zusjes Larissa en Tara wonen nog bij mijn ouders en die komen hier dan ook geregeld langs. Niet voor mij hoor, maar voor mijn katjes.

Na mijn Havo-diploma ben ik begonnen aan de opleiding Life Sciences aan Hogeschool Utrecht, waar ik na netjes 4 jaar ben afgestudeerd in de richting Moleculair Biology. Tijdens mijn opleiding heb ik 9 maanden stage gelopen in Texas, wat ik nog steeds als één van mijn fijnste herinneringen beschouw. Wie ik ook heb leren kennen tijdens mijn opleiding is Nena Burger, die jullie wekelijks voorbij zien komen op donderdag met ‘(Re)view by Nena’. Nena woont ook in Houten en vanaf het eerste jaar waren we al meteen goede vriendinnen.

Na mijn afstuderen heb ik in totaal 5 jaar op een farmaceutisch ziekenhuislaboratorium gewerkt, waar ik het altijd erg naar mijn zin heb gehad. Ergens halverwege ben ik Beautylab gestart, wat van een hobby steeds meer uitgroeide tot een bijbaantje en wat nu zelfs mijn bedrijf is waarmee ik mijn brood verdien.

Sinds oktober 2010 heb ik Beautylab.nl ingeschreven bij de Kamer van Koophandel en mocht ik mezelf officieel eigenaresse noemen van mijn eigen bedrijf. Ongeveer een jaar later, september 2011, had ik besloten om mijn baan op het lab op te zeggen en me fulltime op Beautylab.nl te richten. Een grote stap voor mij, omdat ik van een vast contract met een steady salaris naar een onzekere toekomst ging. Maar, het was de beste beslissing ooit! Ik ben blij en trots dat ik eindelijk van mijn hobby mijn baan heb weten te maken. Mijn maandelijkse salaris bestaat nu uit de inkomsten van advertenties op mijn blog.

Vandaag de dag ben ik dagelijks achter mijn computer te vinden waar ik bezig ben met het schrijven van artikelen voor Beautylab. Naast het schrijven van artikelen houd ik me ook bezig met productfotografie, fotobewerking, uittesten van producten, het maken en bewerken van video’s, beantwoorden van mails, bellen met bedrijven, webshops en PR-bureaus, begeleiding van stagiaires, begeleiding van afstuderende studenten en het bezoeken van persevents. Omdat het leuk is voelt het niet als werken, maar met deze activiteiten kan ik de hele dag vullen.

Ik hoop dat jullie nu een beter beeld hebben van de persoon achter Beautylab. Om het geheel goed af te sluiten hieronder nog een aantal FAQ’s:

Hoe oud ben je?
Ik ben geboren op 4 september 1984, momenteel ben ik dus 27 jaar.


Wat is je afkomst?
Mijn vader is Hollands en mijn moeder is Indisch. Ik ben dus ook Indisch.


Hoe krijg jij zoveel volume in je haar?
Daar heb ik inmiddels enkele artikelen aan gewijd, bekijk deze en deze maar eens. Mijn secret weapon is in elk geval Osis+ Dust it Powder van Schwarzkopf in combinatie met andere foefjes, maar daar vertel ik jullie alles over in de artikelen die ik hierboven heb genoemd.


Wat voor ras hebben je katjes?
Clarence en Coco zijn Britse Kortharen. Ze hebben een vachtkleur die je niet zo heel vaak ziet, namelijk ‘black golden shaded’, een mooie wildkleur. Ik heb ze gekocht bij Cattery ‘In de Wollebij’ in het zuiden van Limburg.


Waar komen jouw nagellak rekken vandaan?
Ik heb ze gekocht via Enchantra.eu, ze staan onder Nailart & Tools en dan Nagellakrekken.


Waar haal jij je inspiratie vandaan?
Overal en nergens. Uit magazines, van tv, via internet of gewoon door gesprekken met familie en vriendinnen. De meeste inspiratie krijg ik van mijn bezoekers, omdat ze mij vragen stellen die ik dan graag wil beantwoorden, dus ga ik voor hun op onderzoek uit. Ik lees alle comments en probeer zo veel mogelijk rekening te houden met de wensen van de bezoekers.


Ik wil ook een eigen beautyblog, maar waar moet ik beginnen?
Gefeliciteerd met je keuze! Ik kan je vertellen dat het heel leuk is om een eigen beautyblog te hebben :) Ik heb een artikel geschreven voor beginnende beautybloggers waar je wat tips uit zou kunnen halen (klik hier). Good luck!

Until next time,
Serena Verbon