Vera Valenti oogschaduw palette 123
Vorige maand zat er een prachtig oogschaduw palette in mijn Glossybox. Zó prachtig, dat dit palette een eigen artikeltje heeft verdiend. Het palette is van een voor mij onbekend merk genaamd Vera Valenti, een Spaans budgetproof cosmeticamerk.
Het palette bevat acht kleuren metallic oogschaduw in natuurlijke tinten en in het midden zit een grotere pan met een roze/koraal blush met een matte finish. Wanneer je het palette opent zit er een smal spiegeltje bovenaan en ook zijn er twee sponsapplicators aanwezig.
Het palette kost slechts €5,32 dus ik had zoiets van… hoe goed kan het zijn? Nou, ik kan je vast vertellen dat het pigment amazing is!
De kleuren hebben geen namen dus ik verdeel het palette even voor het gemak in een linker- en rechterhelft. De linkerhelft bestaat uit de volgende kleuren:
- goud/bronze
- koper
- donkerbruin/bronze
- wit met zilveren glans
De rechterhelft bestaat uit de volgende kleuren:
- zachtroze (blush met matte finish)
- plum
- koper/roségoud
- donkerbruin met grijze ondertoon
- donkerbruin met bronze ondertoon
De oogschaduwkleuren hebben allemaal natuurlijke kleuren waarbij de linkerhelft over het algemeen wat lichter is en de rechterhelft wat donkerder. De finish is metallic waardoor de kleuren sterk glanzen/shimmeren, hier moet je wel van houden. De kleuren zijn mooi warm en naturel en uitstekend geschikt voor everyday looks. Maar, met de rechterhelft kun je ook prima donkere smokey looks creëren. Sommige kleuren doen me een beetje denken aan de kleuren uit de Urban Decay Naked en Smoked palettes, ook wat pigmentatie betreft! In het echt zijn de kleuren eigenlijk nog veel mooier en veel intenser.
Natuurlijk heb ik ook wat mindere puntjes wat betreft de samenstelling van de kleuren. Zo snap ik die koele, zilverwitte kleur niet zo goed. Elke kleur uit dit palette heeft een warme ondertoon, zorg dan ook dat er een lichte highlighter bij zit met een warme ondertoon. Bijvoorbeeld off-white met lichte gouden shimmers of een champagnekleur. Ik vind deze witte/zilveren kleur namelijk te veel afsteken wanneer je deze aanbrengt bij je traanbuis of onder je wenkbrauwen.
Met dit palette kun je hele mooie looks maken omdat de kleuren mooi op elkaar zijn afgestemd. Toch gebruik ik er nog graag een matte lichte kleur bij voor onder mijn wenkbrauwen. Die blush is handig, maar had er voor mijn part uit gemogen in ruil voor twee matte kleurtjes. Maar goed, voor die €5,32 mag ik niet te veel klagen natuurlijk!
Het pigment van deze mooie oogschaduwkleuren is lekker sterk, maar de structuur is net iets té romig. Het blijft soms een beetje plakken en ophopen wanneer je er te veel met je vingertoppen overheen gaat. Dan wordt het een beetje ‘flaky’. Advies is dus – wanneer je met je vingers werkt – dit geleidelijk op te bouwen in plaats van alles in één keer op je ooglid te knallen. Dit voorkomt tevens fallout.
Werk je met een kwast dan is het raadzaam om de kwast lichtjes in de pan te deppen omdat het anders te veel poedert. Het is dus even een kwestie van de beste manier vinden om met dit palette te werken, maar eenmaal daar heb je een prachtig budget palette met mooie, natuurlijke kleuren waar je elke dag veel plezier mee kunt beleven!
Hieronder een ooglook die ik met dit Vera Valenti palette heb gemaakt:
Hieroner een full face waar je ook meteen de blush goed kunt zien uit dit palette. Ik vind het een mooie, zachte kleur die heel fris staat op mijn wangen:
Op de foto hierboven valt er zonlicht op mijn lichtere punten waardoor het heel erg afsteekt met de rest, maar ik heb mijn haren niet gekleurd. Het is de zon! Ik denk, ik zeg het alvast, voordat er vragen over komen :)
Ik vond de oogschaduw prettig om met mijn vingertoppen aan te brengen. Blenden deed ik door heel lichtjes mijn fluffy blending kwast in de pan te dippen. Omdat de oogschaduw zo sterk gepigmenteerd is was dat voldoende om mee te blenden. Deze look zat er binnen 5 minuten op. Met een oogschaduwbasis blijft deze oogschaduw perfect de gehele dag zitten. Zoals ik hierboven al aangaf had ik de samenstelling van de kleurtjes iets anders willen zien, maar al met al is dit een heel fijn palette als je weet hoe je er het beste mee kunt werken! Maar… het allerbeste is natuurlijk het zachte prijsje van €5,32.
Dit Vera Valenti oogschaduwpalette zat in de Glossybox van vorige maand. Benieuwd naar de Glossybox? Op www.glossybox.nl vind je alle info die je nodig hebt. Ik kijk er elke maand weer naar uit om mijn ‘beauty doosje’ te openen!
Vera Valenti is online te bestellen via deze webshop.
Wat vinden jullie van de samenstelling van de kleuren? En van het pigment? Zijn jullie door de prijs ook blij verrast door de kwaliteit?
Until next time,
Serena Verbon
(7106)

sep 11, 2012 @ 06:06:24
Het staat je prachtig!
Vind het doosje er wel heel goedkoop uitzien, maar dat komt nou eenmaal ook omdat het zo budget is.
Mooi pigment, dat dan wel! :-)
sep 11, 2012 @ 06:16:26
Dat ziet er goed uit zeg! En een erg mooie look heb je er bij gemaakt, staat je heel mooi :)
Liefs
sep 11, 2012 @ 06:34:53
wauw wat een super mooie oogschaduw, Je kan er mooie looks mee maken ziet er erg goed uit ook de pigmentatie.
XXX
sep 11, 2012 @ 06:47:50
Mooi palette! De look die je ermee hebt gemaakt is ook mooi gelukt zeg. De pigmentatie ziet er heel goed uit. Gorgeous! Sowieso ben ik fan van bruintinten, haha. Dus I like it. Die wit met zileren glans lijkt inderdaad een beetje de zwarte schaap van de groep maar naja. Ik kende het merk nog niet, hij is hier volgens mij ook niet bekend maar hij is wel heel mooi! :D
sep 11, 2012 @ 06:54:30
Ik vind het palette erg mooi! Wel een beetje .. creamy achtig lijkt wel op de swatch foto’s zeg maar. Maar ik vind de look echt heel mooi! Dat je dat met je vingertoppen hebt gedaan :O ! Mooi!
sep 11, 2012 @ 06:56:26
Het ziet er echt prachtig uit!
sep 11, 2012 @ 06:57:44
wat een pigment! Het zijn echt prachtige kleuren. Dit is echt het eerste product wat ik echt mooi vind uit de glossybox, en ook nog is een leuk prijsje!
sep 11, 2012 @ 06:58:00
Jaa!! Die heb ik ook uit de Glossybox ;)
sep 11, 2012 @ 07:15:55
wat een prachtige kleurtjes!
sep 11, 2012 @ 07:28:19
Voor iets meer dan 5 euro ziet dit er erg goed uit zeg. Mooie kleuren, al hoewel het feit dat ze allemaal een soort metallic glans hebben me wel een beetje tegenstaat. Ik hou wel van een glansje, maar hou het graag in balans met een matte highlighter.
sep 11, 2012 @ 07:28:40
Daar wordt een mens toch gelukkig van! wauw wat een prachtige pigmentatie.
sep 11, 2012 @ 07:35:28
Heel mooi, en wat cheap! Ik vind trouwens die trui die je aan hebt superleuk!
sep 11, 2012 @ 07:35:52
Het palette is erg mooi, heb hem al een aantal keer gebruikt en ben er echt blij mee. Leuk dat je dit soort merken dus leert kennen dankzij de Glossybox
sep 11, 2012 @ 08:08:34
Doosje ziet er niet geweldig uit, maar de kleuren zijn wel erg mooi!
sep 11, 2012 @ 08:20:34
Ik kreeg em ook in m’n Glossybox en ik ben er ook heel blij mee! Ik vind het altijd wel moeilijk om een ooglook te maken want ik zie er altijd zo snel zo hoerig uit! Zou je die look die je hebt gemaakt adviseren voor blondines met een roze huid? Of kan ik dan beter andere kleuren gebruiken?
sep 11, 2012 @ 08:22:14
Wauw ziet er heel mooi uit en lekker goedkoop!
sep 11, 2012 @ 08:22:19
Ik vind de highliter persoonlijk echt too shiny, niet echt draagbaar. Wel vind ik de oogschaduws er goed uitzien!
Liefs
sep 11, 2012 @ 08:24:25
Mooie looks heb je ermee gemaak! Ik ben ook blij met mn paletje. :)
sep 11, 2012 @ 08:26:19
Ik vond het palette op zich fijn, maar de blush vind ik niet zo handing. Ik denk dat het te klein is, dus als je met een kwast werkt, gaat die ook in de oogschaduw…
sep 11, 2012 @ 08:40:15
Wauw! hele mooie kleuren en een prachtige ooglook!
sep 11, 2012 @ 08:50:08
prachtige eyeshadow!
sep 11, 2012 @ 08:54:43
Dit palette is echt amazing. Ik ben er zelf ook heel erg blij mee en heb hem al vaak gebruikt sinds ik hem in de Glossybox vond. De look die je ermee gemaakt hebt is echt heel mooi.
sep 11, 2012 @ 08:55:40
Wat een super mooie look heb je ermee gemaakt!
sep 11, 2012 @ 09:01:48
Ik vind deze kleuren jou zo mooi staan, ik wil het palette ook haha :)
sep 11, 2012 @ 09:15:33
Ik vind je huid heel erg mooi en glowy. Wat heb je gebruikt op je gezicht? Kan je alles benoemen? Je hebt echt een heel egaal huid laatste tijd. Zou het door de bietensap komen? Houden zo Serena!
sep 11, 2012 @ 10:14:20
Slechts 1 product, Bb cream van Jane Iredale.
sep 11, 2012 @ 09:17:21
Ik vind het echt een prachtig paletje :D
sep 11, 2012 @ 09:25:34
Ik vind het palette ook super, heb ook de Glossybox. Maar ben het wel met je eens wat betreft dat je liever die blush niet had en daarvoor in de plaats nog 2 matte kleurtjes. En ipv die witte een meer ivoren of champagne kleurige highlighter. Dat vind ik ook altijd mooier icm bruin tinten.
sep 11, 2012 @ 09:25:50
Het ziet er echt een goed palletje uit en inderdaad de witte kleur past niet zo goed in het geheel. Mooie look heb je er trouwens mee gemaakt, echt!
Leuk artikeltje btw om te lezen :)
Liefs
sep 11, 2012 @ 09:25:51
Mooi hoor!
sep 11, 2012 @ 09:54:00
Prachtig palette! En de pigmentatie is natuurlijk super voor zo’n zacht prijsje ;)
sep 11, 2012 @ 09:57:09
ik hou van zulke kleuren! =) de look is ook erg mooi geworden!
sep 11, 2012 @ 10:00:28
Heel erg mooi gepigmenteerd staat je goed.
sep 11, 2012 @ 10:06:27
Oh wat mooi! De look is schitterend en staat je ook super mooi!
sep 11, 2012 @ 10:07:58
Het doosje ziet er wel erg goedkoop uit, maar dat is het ook. Ik ben niet zo heel dol op metallic oogschaduw dus dit palette is niet wat voor mij.
sep 11, 2012 @ 10:22:46
Pretty sister!
sep 11, 2012 @ 10:29:05
Ik vond hem erg heftig, moet er een beetje mee om leren gaan. Sowieso voor overdag is het een beetje te, maar met een feestje kan het leuk zijn!
sep 11, 2012 @ 10:32:33
prettyyy
sep 11, 2012 @ 10:47:49
schön! Staat heel mooi bij het okergeel dat je aan hebt
sep 11, 2012 @ 11:15:09
Mooie look, dat soort metallic kleuren staan jou gewoon super!
sep 11, 2012 @ 11:16:16
Ik hem ‘m nog niet geprobeerd, maar ik ben onder de indruk van je review!
sep 11, 2012 @ 11:18:13
wauw zeg, ik houd van die natuurlijke kleurtjes. Staat jou ook heel mooi Serena, en wat knap dat jij het met je vingers kan?! Top!
sep 11, 2012 @ 11:21:04
Voor ongeveer 5 euro vind ik dit toch wel een prachtig palette! De kleuren vind ik heel mooi en erg draagbaar. Jammer dat ik de glossybox niet heb ontvangen :(
sep 11, 2012 @ 12:30:25
Je kan een abonnement nemen op de Glossybox! www.glossybox.nl – dan ontvang je de box elke maand voor een vast bedrag.
sep 11, 2012 @ 11:24:36
Wow, die kleuren! Alleen wel jammer dat het zo flakey en romig is, inderdaad :s
sep 11, 2012 @ 11:26:18
Wow, hoe krijg jij zoveel pigment er direct vanaf? Bij mij was de eerste keer swatchen echt een tegenvaller. Ik had nauwelijks pigment en in het doosje begin de oogschaduw erg te kruimelen. Als feedback heb ik dan ook gegeven bij glossybox dat het prachtige kleuren zijn, maar de pigmentatie wat minder en erg poederig. Het doosje vond ik er ook wat cheap uitzien. Maar goed, het is dan ook niet heel erg duur.
sep 11, 2012 @ 12:29:43
`Eh gewoon, met je vingertoppen over de pan wrijven? Al eens geprobeerd?
sep 11, 2012 @ 11:30:31
Vind het een mooie look!
sep 11, 2012 @ 12:05:05
Geweldig pigmentatie inderdaad, ik heb ‘m ook! Ook echt mooie kleuren, die warme (koper)bruintinten zijn echt prachtig.
sep 11, 2012 @ 12:20:17
Wauw ! Das echt een prachtige look !
sep 11, 2012 @ 12:27:53
Heel mooi palette, heb hem net gemist want had mijn abonnement net opgezegd. Je hebt er een prachtige ooglook mee gemaakt, ik hou van goud tinten!
sep 11, 2012 @ 12:32:58
Welke highlighter gebruik je hier,Serena? Of heb je geen highlighter boven je lippen?
sep 11, 2012 @ 13:16:45
Mooi palette zeg! De look die je erbij hebt gemaakt is ook pretty amazing! :)
sep 11, 2012 @ 13:30:05
Wauw wat een pigment!!
sep 11, 2012 @ 13:52:24
Deze look staat je echt super mooi! De pigmentatie van de oogschaduw is ook heel mooi.
sep 11, 2012 @ 14:14:29
grappig het doosje lijkt heel cheap, maar je hebt een mooie look gemaakt, leuke verrassing !
sep 11, 2012 @ 14:14:54
wáhauw!
sep 11, 2012 @ 14:21:03
wauw mooi! en niet eens zo duur!
x
sep 11, 2012 @ 14:25:41
Heel mooi palette! Je hebt er ook een hele mooie look mee gemaakt!
sep 11, 2012 @ 14:33:41
Erg mooie palette! En mooie pigmentatie en mooie look! :D
sep 11, 2012 @ 14:34:08
dat is veel mooi, haha..
sep 11, 2012 @ 14:40:32
Deze look is echt zo mooi!
sep 11, 2012 @ 14:49:03
Mededeling: bij de iciparisxl 40% korting op alle mascara’s! (Misschien wisten jullie het al, maar ik zag het net pas, dus voor de meiden die het nog niet wisten: je kan nu je favoriete mascara met 40% korting scoren bij de ici!)
sep 11, 2012 @ 15:15:38
Wauw echt heel mooi!! Vooral je ooglook
sep 11, 2012 @ 15:28:44
Waarom laat jeje glossybox eigelijk niet meer zien?
sep 11, 2012 @ 15:40:52
Ik was op vakantie toen hij werd afgeleverd en toen ik terug kwam hadden veel andere bloggers het al gedaan, dus vond ik het niet meer zo leuk.
sep 11, 2012 @ 15:32:15
Wow, wat een pigment! En de looks die je ermee hebt gemaakt zijn écht prachtig <3
sep 11, 2012 @ 15:40:18
Beetje jammer dat in de FAQ op de Vera Valenti website staat dat je er alleen als professionele reseller kan kopen :( Hoe moet ik nou aan dit mooie palette komen?
sep 11, 2012 @ 16:38:14
Ik heb de link aangepast: http://www.stylatoi.com/catalogue-de-vetements-et-accessoires-feminins/44-ombres-a-paupieres/707-palette-de-8-ombres-a-paupieres-et-blush-veravalenti
sep 11, 2012 @ 15:53:16
Hele mooie foto’s!
sep 11, 2012 @ 15:53:21
ik heb het al een keer gezegd, maar je hebt echt zo’n mooie egale huid! Komt dat door de bietensap?
sep 11, 2012 @ 16:37:46
onder andere ja!
sep 11, 2012 @ 16:01:12
Ik heb dit merk een keer in frankrijk gezien op een marktje en alles was 1 euro :) heel grappig dat het nu in de glossybox zat xx
sep 11, 2012 @ 16:19:39
mooie look!, ik heb hem ook. alleen ik had ook al een ander palllete gekocht van dit merk in spanje, voor 1 euro op een marktkraampje ;D met een beetje dezelfde kleuren erin, hoe toevallig!
sep 11, 2012 @ 16:51:18
Wow jou hals op de fullface foto´s lijkt heel raar..
Maar waauw wat is dat palet geweldig!
sep 11, 2012 @ 22:49:04
Ik sta voor een raam waar de zon doorheen schijnt, maar ik heb van die matte stickers op mijn raam zodat de buren niet naar binnen kunnen gluren, hierdoor lijkt mijn hals wat gemarmerd ja!
sep 11, 2012 @ 16:57:49
Welke kleuren zijn dit? Echt handig nu heb ik nog een inspiratielook, ben ook helemaal weg van dit palette! X
sep 11, 2012 @ 17:09:33
wow jij hebt een super mooi look mee gemaakt :) – kun je misschien een tutorial van dit look maken?
sep 11, 2012 @ 17:12:46
Wauw! Dit is echt een prachtige palette!
Het staat jou ook heel mooi!
Dat pigment! <3
xx
sep 11, 2012 @ 17:21:27
Mooi palette en zo goedkoop!!
sep 11, 2012 @ 17:27:35
Op dit moment had ik wel ff gewild dat ik een glossybox abbo had hoor! Normaal vind ik die boxen niet zoveel aan, er zit naar mijn mening te weinig make-up in en te veel verzorging, maar als er dan zo’n palletje in komt.. Dan baal ik ff!
sep 11, 2012 @ 17:36:24
Staat je goed! Mooi prijsje voor zo n palette.
sep 11, 2012 @ 17:39:29
Oh wauw wat een pigment! Het staat je echt goed. Ik heb gemerkt dat je de afgelopen tijd geen glossyboxen meer uitpak. Ik ben daar altijd heel benieuwd naar dus zou je daar af en toe weer een filmpje voor willen opnemen?
sep 11, 2012 @ 22:47:08
Deze maand doe ik het weer!
sep 11, 2012 @ 17:49:35
Prachtige ooglook!
sep 11, 2012 @ 18:00:32
Mooi palette! De look is echt super!
sep 11, 2012 @ 18:03:56
Oh de blush vind ik juist prachtig. Ben blij dat die erin zit en niet 2 andere kleurtjes oogschaduw.
sep 11, 2012 @ 18:17:51
Zo toevallig. Ik dacht vandaag hmm oh ja die zit nog in mn box ik ga m testen. En ik heb een look ermee gemaakt. Ik was helemaal verbaasd hoe goed het gepigmenteerd is. Echt zo lichtjes met mn kwast erin. :) ben er blij mee!
sep 11, 2012 @ 18:19:27
Wauw zeg! wat een pigmentatie voor die prijs.. Ik ben er echt verbaasd van..
Na even online zoeken naar het palette in webshops (ik zag je franse link wel maar dacht toch van heyyy dit moet anders kunnen haha) kwam ik dit palette tegen, ook van vera valenti: http://www.ebay.nl/itm/PALETTE-DE-MAQUILLAGE-DeGRADe-MARRON-12-TONS-2-PINCEAUX-VERA-VALENTI-NeuF-/330774848200?pt=FR_CP_Beaute_Maquillage&hash=item4d03b7a2c8#ht_550wt_1163
Er zitten geloof ik onder andere die kleuren die ook in de jouwe zitten + nog enkele andere maar wel weer zonder de blush. Maargoed incl verzendkosten ook maar 5 euro dus denk dat ik deze ga bestellen! Ben benieeeuwd of die ook zo fijn is!
sep 11, 2012 @ 18:20:58
of ik neem deze… http://www.ebay.nl/itm/PALETTE-DE-MAQUILLAGE-DeGRADe-MARRON-9-TONS-1-PINCEAU-VERA-VALENTI-NeuF-/330774867671?pt=FR_CP_Beaute_Maquillage&hash=item4d03b7eed7#ht_500wt_1180
vind die bruintinten toch net wat fijner maar wel minder kleurtjes.. hmmmtwijfel!
sep 11, 2012 @ 18:29:54
Je huid ziet er super uit zeg! Jaloeeers.
Ook supermooi palette trouwens, alleen de verpakking oogt een beetje goedkoop maar super mooie kleuren!
sep 11, 2012 @ 18:49:07
mooi! die blush staat je erg goed! en de ooglook is natuurlijk ook weer prachtig!
sep 11, 2012 @ 19:25:37
Super mooie look!
sep 11, 2012 @ 19:44:29
Heel mooie pigmentatie en look :D x
sep 11, 2012 @ 19:45:40
Dit is echt een supermooi palette en zeker voor die prijs! XX
sep 11, 2012 @ 20:06:23
ik heb juist niet zo pigmenterend, maar heb je het nat gemaakt?
sep 11, 2012 @ 22:39:14
Nee, maar met je vingers krijg je beter pigment dan met een kwast is mijn ervaring. Daarom swatch ik het liefst met mijn vingers en anders met een sponsapplicator.
sep 11, 2012 @ 20:15:35
Staat je heel erg mooi, en wat een super look heb je ermee gemaakt.
Het leek mij eerst niet echt veelbelovend door de beetje onprofessionele verpakking maar wat een mooie kleuren!
sep 11, 2012 @ 20:18:55
Hele mooie look ziet er heel leuk uit. ;)
sep 11, 2012 @ 20:37:54
Waaaauw wat heeft je huid een mooie finish! Het lijkt wel gephotoshopt! Wat voor producten gebruik je hiervoor? Complimenten!!
sep 11, 2012 @ 22:37:07
De BB cream van Jane Iredale. Dekt erg goed inderdaad en geeft net als hun minerale foundation die mooie glowy finish!
sep 11, 2012 @ 20:43:21
Mooi pigment en prachtige look!
sep 11, 2012 @ 20:53:22
Wow super! Ik ga er ook eens mee experimenteren. Ik hoop dat de kleuren niet te donker voor mij zijn, aangezien ik een heel lichte huid heb en groen-grijze ogen.
sep 11, 2012 @ 22:36:13
Het is maar net hoe je het aanbrengt! Als je met een fluffy blending brush werkt en je dept de kwast lichtjes in de pan dan is het echt heel naturel.
sep 11, 2012 @ 20:59:20
Wel een prachtige ooglook!
sep 11, 2012 @ 21:07:50
Ik krijg deze maand mijn eerste glossybox binnen! Ik ben er zo benieuwd naar!! ;D
sep 11, 2012 @ 21:31:56
Wauw, wat een mooie look Serena!!
sep 11, 2012 @ 21:47:42
mooie look! hoe krijg je de blush uit het palette? want mij lukt het namelijk niet haha
sep 11, 2012 @ 22:33:33
Ik heb een kwast gebruikt uit een blush-palette, die zijn wat wel lang maar smal (die uit mijn Sisley zebra blush).
sep 11, 2012 @ 22:22:06
het doet me heel erg denken aan een pallet die ik in italie had gekocht. Precies die textuur en kleuren. Alleen ik had er 1 waar ook grijze tinten in zaten. Gebruikte die pallet altijd als ik uitging. Helaas vorige week kapot gevallen :’( was echt een zooi om op te ruimen. Vooral ook door die textuur!
Maarja hopelijk hebben ze die nog als ik terug ga naar die winkel over een paar maanden. De mijne was trouwens maar 3 euro! echt verbazend hoe goed goedkoop kan werken
sep 11, 2012 @ 23:08:12
Wauw, wat een prachtige kleurtjes!
sep 11, 2012 @ 23:14:19
Mooie kleuren, voor dat geld moet je het niet laten.
sep 12, 2012 @ 08:10:54
Thank you very much for this post! If you want to know a little more about us visit www.veravalenti.com. We are also on twitter as @ veravalenti and www.facebook.com / vevalenti
Have a nice day! :-)
Laura (Vera Valenti)
sep 12, 2012 @ 11:26:01
Verbazingwekkend goeie look mee gemaakt!
Heb het doosje zelf ook ontvangen in mijn glossybox vorige maand.
Vond hem niet zo heel byzonder.. maar nu moet ik zeggen.. toch even doortesten!
Xo
Ilse Danielle Martina
sep 12, 2012 @ 13:11:03
Gewledig, wat een resultaat voor die prijs.
Ik vind de blush je ook heel mooi staan.
sep 12, 2012 @ 16:05:47
wow dat is niet zo duur! en ziet er best mooi uit!
sep 12, 2012 @ 16:38:30
Het ziet er heel mooi uit! Ik ga oog eens een ooglook proberen te maken met deze palette. Hoe gaat het trouwens met het plekje boven je oog? :)
Liefs
sep 12, 2012 @ 17:51:08
het heelt vrij snel (bietensap!) maar ik twijfel of het nu echt weg is. Voel toch nog wel een bobbeltje.
sep 12, 2012 @ 18:40:37
Ik heb die oogschaduw ook van Glossybox gehad, kun je misschien uitleggen hoe je die ooglook hebt gemaakt en welke kleuren je hebt gebruikt?
sep 12, 2012 @ 18:57:06
Wauw, wat een mooie look!
sep 14, 2012 @ 10:48:34
Wauw! En dan te bedenken dat er nogal wat commentaar was op de vorige glossybox producten (met name dit palet dus) Ik vind de kleuren juist prachtig! Erg mooi gedaan! Ik vind dat altijd wel interessant die budget cosmetica uit verschillende landen!
sep 14, 2012 @ 16:56:24
Wow i like it!
sep 16, 2012 @ 16:17:14
Ik was ook verrast door dit paletje, er zitten prachtige kleuren in! Alleen de highlighter vind ik niks. :)